Anasayfa / GENEL / Kızı ayrı annesi ayrı İslam’a saldırıyor
sam

Kızı ayrı annesi ayrı İslam’a saldırıyor

Bir AVM’de hayranlarıyla bir araya gelen ünlü sanatçı Leman Sam, hacla ilgili bir soruya haddini aşan bir cevap verdi.Sam, Edirne’de bir AVM’de hayranlarıyla imza gününde bir araya geldi. Bazı ünlü isimlerin umreye ve hacca gitmeleri konusunda bir şey konuşmak istemeyen Sam, gerçekten isteyerek inandıkları için gidenlere saygısının sonsuz olduğunu ifade etti.

ŞOV İÇİN GİDENLERE GÜLÜYORUM

Bir takım insanların dikkatini çekmek için şovlara ilgilenecek vaktinin olmadığını kaydeden Sam, umre ve hacca şov için gidenlere güldüğünü belirtti.

HACCA VE UMREYE KESİNLİKLE GİTMEM

Sam, “Kim ne isterse onu yapsın ben hacca ve umreye kesinlikle gitmem, Araplara para vermek istemiyorum” dedi.

KIZI DA İLGİNÇ SÖZLER SARF ETMİŞTİ

Şarkıcı Şevval Sam da , Van’da Toplum Gönüllüleri Vakfı tarafından düzenlenen söyleşide başörtülü bir öğrencinin sorusunu cevaplamıştı. İktidarların, insanları yönetebilmek için önce onları böldüğünü öne süren Sam, “Bölmek için çeşitli sebepleri vardır. Kiminin başörtüsü, kiminin etnik kimliği, kiminin ideolojik yanı filan. Bunların hepsi aslında şekilciliktir. İnsanlar biraz daha öze odaklansalar, herşeyin şekilden ibaret olduğunu görecektir. Sakın yanlış anlamayın inancınıza dair bir şey söylemiyorum. Bütün inançlara saygın var. Bölücü olmamak kaydıyla..” demişti.

GÜLEN ÖRGÜTÜ SERMAYESİNİN REKLAM YÜZÜ

Şevval Sam özellikle sahibi Gülen örgütüne yakın Bellona markasının da yıllardır reklam yüzü.
sevval-sam2

MEDYAGUNDEM

feto

Batı’nın İslam’ı Kur’an’dan koparma tezgahı

Dünya önceki yüzyıllardan çok daha farklı olan üstü örtülü bir savaş döneminden geçiyor. İslam alemi …

kabe

Artık korkularını itiraf ediyorlar; İslam dünyaya hakim olacak

ABD’li araştırmacıların verilerine göre, hızla yayılan Müslümanların nüfusuyla İslam, yüzyıl sonunda dünyanın el kalabalık nüfuslu …

The cover of March number of newspaper 'Najwyzszy Czas!' shows a picture of German chancelor Angela Merkel in a brown uniform with a moustache looking like Adolf Hitler, 2 March 2007. EPA/STF +++(c) dpa - Bildfunk+++

Almanya Hitler’i hortlattı!

Almanya, ülke içinde tehdit olarak gördüğü herkese elektronik kelepçe takma zorunluluğu getiren bir yasa tasarısı …

6 Yorumlar

 1. Hariçten Gazel

  Feto’nun müritleri Pensilvanya’yı yaşayan Hac ilan etmişler, oraya gideydin, hem de paran yabancılara gitmemiş olur, ne de olsa orası Amerika, sizin ayıldığınız, bayıldığınız Amerika! Yav sen kaç kuruşluksun ki Araplara para vermem de zarta zurta hariçten gazel okuyorsun, para vermeyi bırak, seni dilenci olarak ne itsinler? Oranın dilencileri bile senden çok parası olduğuna eminim. Arap sermayesini kendilerine çekebilmek için Kaddafi’nin sarayın bahçesinde çadır kurmasını göremeyecek kadar salak olanların, bu ülkede ben aydınım diye geçinmeye hakkı var mı? Yürü lannn! Senin bundan sonraki yerin çevre kirliliğine katkı sağlamaktan başka ne olabilir ki?

 2. Şov için gidenlere karşıymış ! Bıraksın bu ayakları. Şov için gidenlerin zaten durumları bile şüpheli olur. Kendisi şov için gitmesin, yürekten gitsin de görelim bakalım.
  Ama biraz zor gibi.Zira hanımefendi, şaman esintileri taşıyor .Hatta şamanlık la ilgili bir parçası dahi vardı gibime geliyor..

 3. ‘Firavunluğun tam destekçisi olan ve kendisi de Firavunluk olan Tağuti Suud rejimini reddetmek adına bu rejim yıkılıp KABE İŞGALDEN KURTULANA KADAR hac için harcayacağımız parayı nerde Cihad varsa oraya aktarmamız imanımızın gereğidir’ diyebilseydin ben de alkışlardım, ama senin niyetin sadece ırkçılık ve İslam düşmanlığı be kadın.

 4. Aman neolur git,sen gimezsen suudiler parasiz kalir sonra.
  yaziklar olsun sana musluman bir ulkede malum zihniyetin gudumunde konusuyorsun.kendine gel,sen parise giderken kimse sana fransizlara para yediriyorsun demiyorsa sana araplara para yedirmem lafini soyleme hakkini vermez.kendin ol.sanirim seni mekke ve medineye almazlar ciddeye gidersen senden guzel arap kizlarin 5 yildizli otellerde bovling oynadiginida gorursun.

  • Sizin anlayamadiginiz nokta burasi bir musluman ulke degil. Seriyatla yonetilmiyoruz. Laik bir ulkede yasiyoruz sen istesen de istemesen de bu ulkede milyonlari bulan hristiyan, musevi, ataist vs.. var. Sen catir catir yilbasini kutlamam, paskalya asla yapmam nasil diyorsan bir baskasi da hacca gitmem bana ne hacdan diyebilir. Sana ne oluyor?? Isteyen istedigini soyler sen kimsin? Herkes hacca gitmek zorunda da degil. Herkes musluman olmak, musluman adetlerini beyenmek zorunda da degil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir