Anasayfa / GENEL / Kirli ilişkilerinin sırrı para trafiğinde; CHP’deki paralel vekil hakkında bir iddia daha
Eren Erdem

Kirli ilişkilerinin sırrı para trafiğinde; CHP’deki paralel vekil hakkında bir iddia daha

Karşı Gazetesi G.Y.Y. ile D.Z. arasındaki skandal görüşmelerde adı geçen Ş.O. konuştu.


Karşı Gazetesi’ne yönelik soruşturma kapsamında ortaya çıkan teknik takip konuşmaları Erdem’i bir kez daha ele verdi. Gazetenin Eski Genel Yayın Yönetmeni olan Erdem ile D.Z. arasında ‘İki kişi bunu bir yerde kessin’ şeklinde adı geçen Ş.Ö., AKŞAM’a konuştu.

Ekonomik sıkıntıları vardı

Ş.Ö. Erdem’in gezi olayları öncesinde kiraladığı iş yerinin sahibi. Aynı zamanda bir seyahat şirketinin acentalığını yapan Ş.Ö. Erdem’in insanları kandırarak milletvekili olduğunu söylüyor. Ş.Ö. 25-30 yıldır CHP’nin içinde olduğunu belirterek “Ben Eren Erdem’i Gezi parkı olaylarından önce tanıyordum. Dükanımı kiralamıştı. Dükkânda dış cephe işleriyle uğraştığını aynı zamanda kitap yazdığını söylüyordu. Ama hiçbir faaliyeti yoktu. Çok ciddi ekonomik sıkıntıları vardı. Kendisi sürekli hayal aleminde geziyordu” açıklamalarında bulundu.

DİNİ BİLGİSİ YOKTUR

Ş.Ö. konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Derken bir gün kendisini televizyonlarda gördüm. Erdem’in en çok dini istismar yapmasından dolayı rahatsızdım. Sonra bir gün ön seçimde CHP’den milletvekili adayı olduğunu gördüm. Ulusal bir gazetede yayınlanan “Allahperest sosyalist aday” haberine de bakıldığında kendisinin nasıl bir istismar içinde olduğu açıkça görülüyor. Bir takım cemaatlere göndermeler yapıyordu. Oradan bir takım maddi destekler alıyor. Ben bunu sorguladım. Dedim ki ‘Arkadaşlar bu adam böyle böyledir. Bu adamın arka bahçesi kim? Bunu kim finanse ediyor?’”

Ş.Ö. ayrıca, “Kendisinin Fetullahçı olmadığını ama Fetullahçıların onu kullandığını düşünüyorum. Genel Başkanımız Eren Erdem’i tanımazdı.”  diye konuştu.

(Akşam)

MEDYAGUNDEM

eren6

Ve CHP’deki FETÖ’cünün “solcu maskesi” düşer!

Her ne tuhaf ki, Fetullahçı terör örgütünün çıkarları neyi gerektiriyorsa orada yer alan, FETÖ’nün hesabına …

Eren Erdem

FETÖ’cü tetikçi CHP’yi karıştırıyor!

CHP Milletvekili Eren Erdem, yeni internet sitesiyle Fikri Sağlar, Selin Sayek Böke ve Özgür Özel …

kemal-feto1

KK’nın FETÖ aşkına bakın!

FETÖ’nün en önemli yayın organlarının başında gelen Zaman ve Bugün’e kayyum atanması üzerine CHP Genel …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir