Anasayfa / GENEL / FETÖ’cü tetikçi CHP’yi karıştırıyor!
Eren Erdem

FETÖ’cü tetikçi CHP’yi karıştırıyor!

CHP Milletvekili Eren Erdem, yeni internet sitesiyle Fikri Sağlar, Selin Sayek Böke ve Özgür Özel gibi Kemal Kılıçdaroğlu’na rakip olabilecek isimleri hedef alıyor.

Bir dönem Karşı gazetesinde Genel Yayın Yönetmenliği yapan CHP Milletvekili Eren Erdem’in gezipress.com adlı internet sitesini gizli patron olarak kurduğu öğrenildi. Ancak Erdem bu kez önceki gibi 17-25 Aralık tetikçiliği yapmak yerine parti içinde Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na muhalefet eden isimleri hedef alıyor. Site ilk ‘bel altı’ haberini geçtiğimiz cumartesi günü yaptı. CHP Parti Sözcülüğü  ve Genel Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Selin Sayek Böke’yi hedef alan haberde “CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’le birlikte bir süredir eşbaşkanlık üzerine toplantılar yapan Selin Sayek Böke’nin Genel başkan adayı olacağı konuşuluyor. Fikri Sağlar’a destek vererek Kılıçdaroğlu’nu zor duruma düşürüp partiyi olağanüstü kurultaya götürmeyi planladığı iddiası kulislerdeki bir diğer detay” ifadeleri yer aldı.

GÜYA ‘KULİS HABER’ 

Kurduğu internet sitesinde Kılıçdaroğlu’na rakip olan kişileri ‘kulis haber’ adı altında kamuoyunun önüne atan Eren Erdem’in PM’de CHP Mersin Milletvekili Fikri Sağlar’ı AKŞAM’a röportaj vermesini sert sözlerle eleştirmesi dikkat çekti.

YARKADAŞ’IN YÖNETİMİNİ ALDI

İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş’ın sahibi olduğu, Gürsel Tekin’in yıllardır finanse ettiği www.gercekgundem.com isimli internet sitesinde yıllardır yapılan haberlerle partinin karışması Erdem’in dikkatinden kaçmadı. Referandum sürecinden hemen sonra kurulan site ilk haberini Selin Sayek Böke ve Özgür Özel’le ilgili yaptı.

BELEDİYELERDEN FiİNANSMAN

Sitenin gizli patronu olan Erdem, sitenin başına gazetecilikle alakası olmayan Ercan Fadır isimli bir vatandaşı getirdi. Sitenin CHP’li belediyeler tarafından finanse edildiği iddia ediliyor.

AKŞAM

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

chp8

Bir CHP rezilliği

CHP’li vekiller sözde adalet yürüyüşü sonrası CHP’nin Maltepe’de yaptığı mitingin fotoğrafları yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kazlıçeşme …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir