Anasayfa / KULİS / Kim o “T.O.” kod adlı P.İ.Ç?
kitap

Kim o “T.O.” kod adlı P.İ.Ç?

MEDYAGUNDEM.COM- Pensilvanya ihanet çetesinin (P.İ.Ç.) korkulu rüyası Twitter fenomeni “Kuşcubaşı Eşref” sarsmaya devam ediyor. Bu kez Twitter’da Gülen’in talimatıyla sözde ulusalcı müstear isimle bir kitap yazdırıldığını, bu kitapta örgütün son dönemde hedefindeki herkese “Ermeni, şii, süryani” diye ırkçı saldırılar yapıldığını açıkladı.

Kuşcubaşı Eşref’in “T.O.” diyerek kodladığı ismin Gülen örgütüne ait bir gazetede yönetici ve son dönemde Twitter’da yalan ve iftira saçan tetikçi haşhaşilerden biri olduğu tahmin ediliyor.

İşte o bombalar:

kuscu-kitap1kuscu-kitap2kuscu-kitap3kuscu-kitap4kuscu-kitap5kuscu-kitap6kuscu-kitap7kuscu-kitap8kuscu-kitap9

MEDYAGUNDEM

feto-robot

Nasıl robotlaşıyorlar?

15 Temmuz darbe girişimi, meselenin psikolojik boyutuyla ilgili bir çok soruyu da beraberinde getirdi: Gülen …

dink-feto

İddianamedeki çarpıcı detay; işte Dink cinayetindeki FETÖ rolü

Hrant Dink cinayetine ilişkin iddianamede, ‘Gülen Örgütü’nün’ cinayetten önce bütün detayları bildiği ancak işlenmesini beklediği …

cami-pkk1

Cami yakarak İslam’a da savaş açan PKK’yı sözde Müslüman Gülenciler savundu!

Cami yakarak İslam’a savaş açan PKK’yı sözde Müslüman olduğunu iddia eden Gülenciler savundu. MEDYAGUNDEM.COM- Düşünün …

2 Yorumlar

 1. Hodri Meydan Baş İbne

  T.O? Tuncay Opçin denen top, halka, şamyel kısaca 4X4! OĞUZ HAKAN GÖKTÜRK kod Türkçü ismiyle, Ergenekoncu Yalçın Küçük ve Ergun Poyraz vari ‘Türkiye’de Kim Kimdir’ isimli kara propaganda kitabı yazmış, kitapsızın kitabına göre Türkiye’nin %70 Ermeni ve Yahudi imiş, iktidardakilerin hemen hemen hepsi istisnasız gayri Müslim imiş, yakında piyasaya sürecekmiş ibne! ibne diyorum, çünkü erkeksiz yatağa girmeyen bir tip, yanında illa bir erkek olacak, olmazsa protez, silikonlarla sabahlıyor. Kısaca, Ciamaatın öbür ibneleri gibi 4X4!

  La Tuncay Opçin, bana bak …veren, bu kitap çıktığında bunu ispatlamazsan uslanman için seni kendi ellerimle damızlık beygirin altına çekeceğim, o zaman rahatlarsın. Olum sizde sağlam erkek denecek biri yok mu lan? Baştan aşağı hepiniz ibne misiniz? Hııı! Biriniz Mamak Askeri Cezaevinde kızlığınız bozdurmuş, biriniz parkta, ne lan bu ibneler!

  Rabin’in oğlunun Yahudi olduğu ortaya çıkınca intikam için, ..tü kurtarmak için ibneliğin bütün cilvelerini, kurallarını bilen bu şerefsize Baş İbne bir kitap yaz ki Anam Rabin mezarda rahat uyusun diyor, o da kucakta bu Ülkenin istisnasız tüm Müslümanlarını ya Ermeni, Ya Yahudi diye damgalayacak kitap yazıyor. Yazın yazın! Beni de Ermeni yada Yahudi diye yazın, yazmazsanız Baş İbne başta olmak üzere alayınızın sülalesini…emi!

  Bu kitap çıktığınızda kaçacak delik arayacaksınız orospu çocukları, o şantaj için düzenlediğiniz porno kasetlerinden ne, ne kadar sonuç aldıysanız, bundan da ancak o kadar sonuç alacaksınız. Bu sayfalardan alayınıza yapacağım güzellikleri göz önüne alarak o kitabı yayınlayın.

  Bu kitabı hazırlamakta emeği geçen başta Baş İbne olmak üzere alayınızın anasını….den hiç şüpheniz olmasın. Hodri meydan gavatlar.

  O kitabı dört gözle bekliyorum. Pensilvanya’daki ibne itibarsızlaştırmak bak nasıl oluyormuş göreceğiz. Mahkemeye mi vereceksiniz, nerde o günler, verin ki o mahkeme kayıtlarına sizlerin ne orospu çocukları olduğunuz tek tek geçireyim. İnfaz mı edeceksiniz, etmezseniz alayınızın …çakıyım.

 2. Oğuz Hakan Göktürk denen Tuncay Opçin

  -Kitapta “Çözülme Sürecinden” asıl amaçlanan, 2.700 yıllık gizemli yapının yeniden canlandırılması mıdır?

  – Bu milleti tarih sahnesinden silmek için İran’da yıllarca eğitim gören AHUNT-DAİ’nin çocuğu, bu hedefin hangi aşamasındadır?

  -“Tarihte Türk diye bir ırk yoktur” diyerek Türklük düşmanlıklarını dile getiren Haçador’un, Artin’in torunları kimlerdir?…

  Bu ifadeler OĞUZ HAKAN GÖKTÜRK kod Türkçü ismiyle yazan Tuncay Opçin isimli …verene aittir. Şimdi bu…verenden bunları ispatlamasını, ispatlayamadığı takdirde ne idiğü belirsiz orospudan peydahlandığını kabul etmesi gerekecektir.

  -“Kim ki Türk’üm demekten kaçınır, bilin ki ya Yahudi dönmesi, ya da kendini gizlemiş Ermeni-Rum kırmasıdır”. Bu ifadelerde OĞUZ HAKAN GÖKTÜRK kod Türkçü ismiyle yazan Tuncay Opçin isimli …verene ait olup, cevap verelim; kendini gizlemiş Yahudi pasaport kayıtlarında ‘Rabin oğlu’ diye yazan pezevenktir.

  Hadi, daha yeni başlıyoruz. Hodri meydan Gavatlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir