Anasayfa / GENEL / Kılıçdaroğlu’ndan Suriye çarkı
kemal-suriye

Kılıçdaroğlu’ndan Suriye çarkı

7 Haziran seçiminden önce “Göçmenleri Suriye’ye geri göndereceğim” diyerek seçim vaadinde bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yine çark ederek, şimdi “2 milyon göçmeni kucakladık” dedi.


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hükümetin Suriyeli göçmenlerle ilgili politikalarını her fırsatta eleştirdi. Hatta bir çok açıklamasında, “Suriyeli göçmenleri ülkelerine geri göndereceğiz” dedi.

kemal-suriye1

kemal-suriye

Brüksel’deki CHP Avrupa Birliği Temsilciliği’nde, Avrupa Parlamentosu Başkanı Martin Schulz, Avrupa Parlamentosu Türkiye Raportörü Kati Piri ve AP Yeşiller Grubu Başkanı Rebecca Harms ile görüşmelerinin ardından basın toplantısı düzenleyen CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, yıllardır eleştirdiği hükümetin göçmen politikasını sahiplendi. Kılıçdaroğlu şu açıklamayı yaptı:

“Suriyeli mülteciler konusunda Türkiye üzerine düşeni gerçekten de yapmıştır. 2 milyonu aşkın Suriyeliyi kucaklamıştır. Onlara ev sahipliği yapmıştır.”

Türkiye’de tamamen katil Esad’dan yana politikalar izleyen Kılıçdaroğlu, Suriye konusunda çözümün kapıda olduğu bir süreçte Erdoğan ve Davutoğlu’ndan rol çalmaya kalkıştı.

 

MEDYAGUNDEM

tsk2

TSK’ya darp kumpası

Hudut hattında yakalanan kaçaklara kötü muamele yapan askerlerin görüntülerinin yurt dışından servis edildiği belirlendi. Söz …

kemal-feto

KK yine FETÖ’cü yüzünü gösterdi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye – Almanya krizinde tarafını seçti. Partisinin grup toplantısında konuşan CHP …

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

1 Yorum yapıldı

  1. Bu kadar pişkinliğe pes! ne alçak adamsın be sen sana kalsa o insanların hiçbirisi yaşamıyor olacaktı suriyede esadın bombalarıyla yokolacaklardı.İktidarda sen olsaydın bir tane suriyeliyi ülkeye kabul etmezdin aynen inönünün Struma yı karadenizde ölüme terkettiği gibi sende suriyelileri ölüme terkederdin şimdi kalkmış bunun üstünden kendine rant devşirmeye çalışıyorsun. Öylesine bencil, alçak ve iğrençsiniz ki size bakarken tiksiniyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir