Anasayfa / GENEL / Kekeç maskelerini paramparça etti!
kekec-maske

Kekeç maskelerini paramparça etti!

MEDYAGÜNDEM- Ar damarları çatlamamış olsa, zerre kadar utanmaları olsa, ufacık bir hak endişeleri olsa, aynaya baktıklarında gördükleri yüzden tiksinecekler.

O yüzde yalan, riyakarlık, sahtekarlık, müfterilik, namussuzluk, fitnecilik akıyor oysa…

Medyadaki o sahtekarlar yok mu?

Bugün Star Gazetesi’nde Ahmet Kekeç, sahte yüzleri öyle iyi deşifre etti ki…

Bir bir sıraladı Kekeç:

“Tufan Türenç CHP’li olabilir. İsmini bu partinin muhtemel milletvekili adayları arasına yazdırabilir. CHP kongresinde çoraplı ayaklarıyla masaya fırlayıp ‘Bravo Kılıçdaroğlu’ diye alkış ve tempo tutabilir… Ama başkaları AK Parti binasının önünde bile geçemez.”

“Ahmet Hakan Coşkun ‘Kılıçdaroğlu müthiş bir siyasetçi… Muharrem İnce harikulade bir hatip…’ diyebilir. Ama başkaları, ‘Erdoğan da fena değildir’ diyemez.”

“Mehmet Yakup Yılmaz, parçalı köşesinde günde üç adet AK Parti karşıtı yazı yazar. Başbakana çakar. Bakanlara giydirir. Cumhurbaşkanına hakaret eder (Cumhurbaşkanının bir demecinden mülhem, ‘Yağdı yağmur, çaktı şimşek’ diye örtük bir hakaret yazısı döşenmişti.) Ama başkaları ‘Bu hükümetin de başarılı icraatları var’ diyemez.”

“Hürriyet, Cumhuriyet ve Aydınlık gazetesi yazarları bazı darbelerin, bazı muhtıraların, bazı cuntaların yanında durur, kimse onlara ‘darbe yandaşı, muhtıra yandaşı, cunta yandaşı’ demez. Ama başkaları meşru siyaseti bile destekleyemez.”

“Yine Ahmet Hakan Coşkun, PKK-BDP karışımı düğünde halay çekebilir. Ama başkaları bir AK Partilinin nikâhında konuk bile olamaz.”

Bundan daha iyi anlatılabilir mi bir mesele?

Kekeç’in yazısındaki şu son paragrafı da almazsak olmaz:

“CHP’ye oy veriyorsanız, kendinizi ‘devrimci’ ya da ‘ulusalcı’ olarak tanımlıyorsanız, bazı darbeleri destekliyorsanız, bazı muhtıraların peşinden koşuyorsanız, faşistlere ‘özgürlük’ istiyorsanız, bir de hangi ‘devlete’ hizmet ettiği belirsiz Hürriyet gazetesinde çalışıyorsanız, size havada ve karada ölüm yok. Başkalarında ‘nakısa’ görülen hususlar, sizin için ‘hak’tır…”

Kekeç’in yazısı için TIKLAYIN

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

murat

Aydın Doğan’dan KK’nın FETÖ yürüyüşüne “yazar” hizmeti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

kemal

Ağzındaki baklayı çıkardı; işte kaos itirafı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, toplumu karşı karşıya getirebilecek eylemler yapabileceklerini söyledi. Kandil’in de destek …

chp1

Aydın Doğan ve tetikçileri bu habere itibar etmedi!

Star gazetesinde Ahmet Kekeç’in “FETÖ’nün CHP imamı Enis olamaz” başlıklı yazısı şöyle… Şimdi neden sustuğunu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir