Anasayfa / GENEL / Kedicik Aslı fena yakalandı!
asli3

Kedicik Aslı fena yakalandı!

Milliyet yazarı Aslı Aydıntaşbaş, Yunanistan’ın yeni Başbakanı Alexis Tsipras’ın seçilmesinin ardından Standard & Poor’s’un kredi notunu düşürmesine tepki gösterdi.


Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard & Poor’s, Yunanistan’ın kredi verenlerle görüşmelerinin ertelenmesi halinde kredi notunun düşürülebileceğini açıkladı.

asli2

ERDOĞAN’IN S&P TESPİTİNİ REDDETMİŞTİ

Aslı Aydıntaşbaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Standart and Poor’s hakkındaki eleştirilerini hafife almış, S&P’nin Türkiye ve Rusya gibi ülkelere karşı verdiği kredi notlarının siyasi olduğu gerçeğini reddetmişti.

“DAKİKA BİR GOL BİR”

Milliyet yazarı Aslı Aydıntaşbaş, bu durumu sosyal medya hesabı Twitter’dan yorumladı. Radikal sol parti SYRİZA’nın lideri Alexis Tsipras’ın Yunanistan’ın yeni başbakanı olmasıyla Standard & Poor’s’un kredini notunu düşürmesini “Dakika bir gol bir” şeklinde eleştirdi.

İŞTE O TWEET

asli_9899

Ancak Aslı Aydıntaşbaş, 2012 yılında da attığı tweetlerinde de “Paul Auster, Standard & Poors, Davos, Economist, Nuri el-Maliki, Sarkozy, TÜSİAD, CHP, tiyatrocular, BDP.. ne anlatıyorum? Var mı unuttuğum? Şimdi Wall Street Journal haberini de Standard and Poors mu yaptırdı diyeceksiniz? Komik olmayalım. İşte kaliteli gazetecilik budur” demişti.

AYDINTAŞBAŞ’IN ESKİ TWEETLERİ

asli_4526

(ensonhaber)

MEDYAGUNDEM

asli1

Kimliği Türk aklı fikri terörist!

Aslı Aydıntaşbaş, yine haddini aştı. YPG kontrolündeki Afrin bölgesine operasyon başlatan TSK’yı işgalci olarak gösterdi. …

asli-biden

Muhalif Aslı bile hile mile yok diyor bak CHP!

CHP Fetullahçı terör örgütünün aklıyla Gezici provokatörlerle birlikte seçimlerin meşru olmadığı yalanına sarılıp çamur siyaseti …

asli-aydintasbas

Vatan hainine bakın Türkiye’yi batırın diye yalvarıyor

Washington Post’a yazan Aslı Aydıntaşbaş, Avrupa’nın ekonomik baskılarla Erdoğan’ı yolundan çevirebileceğini söyledi. Gazeteci Aslı Aydıntaşbaş, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir