Anasayfa / ANALİZ / Karanlık “ODA”cılar morarmadı daha da karardı!
arinc-oda

Karanlık “ODA”cılar morarmadı daha da karardı!

MEDYAGUNDEM.COM- Ne de güzel fitne hesabı yapıyorlardı, ne de heveslenmişlerdi. Gazeteciliği bir “pusu silahı” olarak kullanan medyadaki karanlık odaklar Bülent Arınç üzerinden Ak Parti’yi bölme hesabına yapıyorlardı.

Normalde yüzüne bile bakmazlar CNN Türk bu sabah Arınç’ın bir programdaki “çocuk ve medya” konulu konuşmasını bile sonuna kadar canlı yayınladı.

Birden bire bu fitneci ve pusucu tayfasında “Arınç sevgisi” kabarmıştı.

Ama olmadı. Yine hevesleri kursaklarında kaldı.

Bülent Arınç 1. Çocuk ve Medya Kongresi’nde katıldığı toplantının ardından gazetecilerin sorularına verdiği cevapta, aktif siyaseti bırakma kararı aldığını açıklayarak şunları söyledi:

“Bir defa uzun yıllardır siyasetin içindeyim. Aktif siyasete son vermek gerektiğine inanıyorum. 3-4 yıldan bu yana her çıktığım TV programında 3 dönemi olumlu karşıladığımı, siyasi aktif harekete son vermek gerektiğini söylemiştim. Bütün siyasetçiler için geçerli. Benden başka söyleyen olmadı. Her siyasetçinin aktif siyasete son vermesi ya da ara vermesi gerekiyor. Çocuklarımıza ya da torunlarımıza daha fazla zaman ayırmak mümkün olur. Ama sadece bu değil. Okuyup dinleneceğim. Aktif siyaseti noktaladığımda onlarla daha fazla ilgilenmeye çalışacağız.”

Arınç üzerine “pusuculuk” yapan karanlık “ODA”k bu açıklamaları “Arınç’tan şok açıklama” diye manşet yaptı. Belli ki “şok” olan kendileriydi. Arınç üzerinde yaptıkları karanlık planlar da suya düştü.

MEDYAGUNDEM

arinc-feto

Ne duruyorsun Arınç sen de KK ile FETÖ için yürü!

Bülent Arınç, Berberoğlu’nun tutuklanmasına karşı çıkarak, “Bu kararın her halükarda istinaf yoluyla incelenmesine ihtiyaç vardır” …

devlet

“Devlet”i kızdıran FETÖ’cü damat tahliyesi

MHP Lideri Bahçeli, bugün tahliye edilen Bülent Arınç’ın damadı Ekrem Yeter için, “Sanıyorum kripto eller …

arinc

FETÖ’cü damadına “avukatlık” yaptı!

FETÖ’den tutuklanan damadı tahliye olunca Bülent Arınç’a tepki gösterilmişti. Bülent Arınç tahliye olan damadı hakkında …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir