Anasayfa / GENEL / Karadayı Yunanistan’da her hafta kapak
karadayı-yunanistan

Karadayı Yunanistan’da her hafta kapak

atv ekranlarında yayımlanan “Karadayı” dizisi Yunanistan’da fenomen oldu. Yunanistan’daki Victory Media adlı firma dizinin hem TV hem de DVD haklarını satın aldı. Firma daha dizi ekrana gelmeden kasım ayı sonunda Yunanistan’da DVD’lerini satışa çıkardı. Halk diziyi buradan izlemeye başladı. Kenan İmrizalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor gibi oyuncuların başrolünde yer aldığı dizide yaşananlar Yunan halkının ilgisini çekti.

Mahir’in (Kenan İmirzalıoğlu) babası Nazif (Çetin Tekindor) hapse atıldıktan sonra onun suçsuz olduğunu kanıtlamak için verdiği mücadele ve Hâkime Feride (Bergüzar Korel) ile yaşadığı aşkı anlatan dizi ilgiyle takip edildi. Yunanistan’ın en çok satan televizyon dergisi “Tiletheatis” de Karadayı’yı Türkiye’de ilk yayımlandığı günlerde keşfetti. Haftalık basılan dergi Türkiye’de 18’inci bölümü pazartesi akşamı yayımlanan diziyi 12 kez kapağına taşıdı ve dizinin DVD’lerinin de dağıtımını üstlendi. (SABAH)

MEDYAGUNDEM

erdogan-atv3

Dün gece Türkiye Başkomutan’ı izledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuk olduğu ATV – A Haber ortak yanını Türk siyasi ve …

fusun2

“Gerilla annesi olmak istiyorum” diyen PKK sevici oyuncuya tepkiler çığ gibi; ATV de o diziyi yayından çıkardı

“Gerilla annesi rolünü oynamak istiyorum” sözleriyle diyerek terör seviciliği yapan oyuncu Füsun Demirel’e tepkiler çığ gibi. …

rtuk-ysk

Demokrasinin yüz karası 2 kurum: RTÜK-YSK

YSK, 7 Haziran Genel Seçim sonuçlarını saat 21.00’den önce yayımlayan 65 kanala ikişer kez program …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir