Anasayfa / GENEL / Kalpazan Cemaat!
kalpazan

Kalpazan Cemaat!

Gülen ve çetesi köşeye sıkıştıkça yalanda sınır tanımadı. Hocanın gazetesi, Trinidad Tobago dolarının üzerine Apo resmi bastı! “PKK kendi Merkez Bankası’nı kurdu, parayı bile hazırladı” diye haber yaptı.


Fethullah Gülen ve örgütünün yalanlarına bir yenisi daha eklendi. Türkiye’ye yaptıkları ihaneti ve darbe girişimini ört bas etmek için her gün yalan türeten Gülen medyası bir kez daha çözüm sürecini hedef aldı. Terör örgütü PKK’nın Diyarbakır’da kurduğu merkez bankasında para bastırdığının haberini yaptı. Fethullah Gülen için “Bir tebessümüne servetimi bağışlarım” diyen Akın İpek’in gazetesinde yer alan o haberde üzerinde Apo resmi olan bir para paylaşıldı. Paranın tanıtımının PKK’nın 12’nci kongresinde Öcalan’ın yapacağı yazıldı.

ALAY KONUSU OLDULAR

“PKK provokasyonu” diye lanse edilen haberde, Diyarbakır’da “Bank’a navend’a Amed’e” adı verilen “Kürt Merkez Bankası” kurulduğundan da bahsedildi. Ancak paralelcilerin haberinin balonu patladı. Haberde kullanılan resmin montaj ile hazırlandığı ve paranın aslında Trinidad Tobago’ya ait olduğu ortaya çıktı. Paranın üzerindeki seri numarası gibi detaylar bile düzeltilmezken sadece orta bölümüne acemice Apo resminin yapıştırıldığı görüldü. Basitçe bir yalanla kendisini rezil eden cemaat, para haberiyle sosyal medyanın alay konusu oldu.

para

MEDYAGUNDEM

feto-robot

Nasıl robotlaşıyorlar?

15 Temmuz darbe girişimi, meselenin psikolojik boyutuyla ilgili bir çok soruyu da beraberinde getirdi: Gülen …

dink-feto

İddianamedeki çarpıcı detay; işte Dink cinayetindeki FETÖ rolü

Hrant Dink cinayetine ilişkin iddianamede, ‘Gülen Örgütü’nün’ cinayetten önce bütün detayları bildiği ancak işlenmesini beklediği …

cami-pkk1

Cami yakarak İslam’a da savaş açan PKK’yı sözde Müslüman Gülenciler savundu!

Cami yakarak İslam’a savaş açan PKK’yı sözde Müslüman olduğunu iddia eden Gülenciler savundu. MEDYAGUNDEM.COM- Düşünün …

1 Yorum yapıldı

  1. Kalpazanlık bunların ruhuna işlemiş. Asıl büyük kalpazanlığı, ciğeri beş para etmez bir yığın alçak ve haini “Altın Nesil” diye millete kakalamaya çalışarak yaptılar.

    Kalpazanlık ve şarlatanlıkta bu kadar maharet kazanmış bu örgütün içyüzünü deşifre eden insanlar, son dönemeçte bu memlekete en büyük hizmeti yaptılar. Onlar sayesinde bu ülke istiklalini yeniden kazandı. Onların değerli çabaları olmasaydı örtülü ingiliz- amerikan manda yönetimi tekrar ihya edilecekti.
    Emeği geçenlerin hepsine minnettarız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir