Anasayfa / Mansetalti / İşte size örnek dava dilekçesi; haydi şu Fetocu müptezeli dava yağmuruna tutun!
tas-dava

İşte size örnek dava dilekçesi; haydi şu Fetocu müptezeli dava yağmuruna tutun!

Fetocu terör örgütünün gazetesi Meydan’ın yazarı, Fetocuların “fikir adamı” müptezel Atilla Taş’ın Ak Partililere Twitter’da etmiş olduğu hakaret üzerine tüm Ak Partilileri dava açmaya davet ediyoruz. İşte MEDYAGÜNDEM’den bir dava dilekçesi örneği… Çıkış alın, dilekçedeki boşlukları kendi isminize göre doldurun, savcılıklara koşun ki şu Fetocu alçaklara hadleri bildirilsin…


………………… CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI’NA

DOSYA NO : 2015/. . . . . Hz.

ERİŞİMİN SINIRLANDIRILMASI TALEPLİDİR

SUÇ DUYURUSUNDA 

BULUNAN : ( T.C. Tabiyetli Bir Ak Partili )  …..

ŞÜPHELİ : ATİLLA TAŞ

SUÇ : Yayın yolu ile hakaret, İletişim araçlarını kullanarak hakaret (birden fazla kez)

SUÇ TARİHİ : 24.01.2015  tarihinde başlamış olup halen devam etmektedir.

AÇIKLAMALAR:

Ben ….. adresinde mukim Bir Adalet ve Kalkınma Partisi üyesiyim ekmeğimi nasıl ve ne şekilde kazandığım şüpheliyi hiç ilgilendirmemekle birlikte gelir durumumla ilgili bilgi ve belgeler eklidir.

Şüpheli Atilla Taş  Twitter isimli sosyal paylaşım sitesi üzerinden açtığı  hesabı  ile sürekli olarak saldırgan tavır ve hakaretamiz hareketler ile insanlara hakaret etmektedir. Kendi takip ettikleri kişilerin paylaşımlarından  faydalanmak ve de bu paylaşımları köşesinde haber yapmak  sureti ile saldırganlığının etkisini ve yıkıcılığını artırmaya çalışmaktadır. Şüpheli Twitter adı ile bilinen sosyal paylaşım sitesinde ününe ün katmak ve veya takip edilir olmak maksadı ile olsa gerek  Şahsımın da dahil olduğu Tüm Akparti üyelerinin ve Akpartiye oy verenlerin aile yapısına, eş ve çocuklarına ekonomik  ve sosyal durumuna ilişkin ağza alınmayacak, edep ve hayadan uzak yakıştırmalarda bulunmaktadır.

Hiçbir moral ve hukuki değer tanımayan şüpheli hakaret ettiği insanların  aile yapısı, şahsi onuru, vekar ve haysiyetine saldırmak sureti ile kişisel ün peşine düşmüştür. Şüpheli Sosyal paylaşım ortamında pek çok kişinin huzuru ile dilekçemiz ekinde tam metni sunulan hakaretleri etmiştir.

Çok yürekten söylüyorum. Bir insan evladının AKP’yle işi olmaz! Varsa, kesin, ya ekmeğinden, ya da bildiğin yavşak oğlu yavşaktır!

Şüpheli bu haddini aşan ve kin kusan  eylemleri ile şahsımın da dahil olduğu Tüm Ak Partililerin  kişilik haklarına, aile yapısına ve itibarına  açık bir saldırıda bulunmuştur. Birden fazla kez eylem ile hepimizi toplum nezdinde küçük düşürecek şekilde saldırılarda bulunmuş olup  halen saldırıda bulunmaya da devam etmektedir.

NETİCE VE TALEP : Yukarda arz ve izah olunan ve Sayın Savcılığınızca resen tespit edilecek olan diğer sebep ve unsurlar nedeni ile  şeref, vakar ve haysiyetime, değer yargılarıma, sosyal geçmişim ve  aile yapıma  yapılan hakaret suçu nedeni ile gerekli kovuşturmanın yapılarak  şüphelinin cezalandırılması için kamu davası açılmasını  arz ve talep ederim. Saygılarımla.

31.08.2015

Şikayet Eden

tas2

MEDYAGUNDEM

tas

FETÖ’nün medyadaki tetikçi teröristleri tutuklandı

FETÖ’nün medya yapılanması davasında aralarında aralarında Atilla Taş ve Gökçe Fırat Çulhaoğlu’nun da bulunduğu 12 …

gokce2

İdam ipiyle tehdit eden FETÖ’cüyü tahliye ettiler

FETÖ’nün medya yapılanması’na ilişkin davada mahkeme Atilla Taş’ın da aralarında bulunduğu 21 sanık tahliye edildi. …

feto-tetikci

İşte FETÖ’nün medya tetikçilerine istenen cezalar

FETÖ soruşturmasında 29 gazeteci için iddianame hazırlandı Gazeteciler Said Sefa, Hanım Büşra Erdal ile Köşe …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir