Anasayfa / GENEL / İşte Kılıçdaroğlu’nun iyi çocukları, işte maskeli teröristler!
maskeli

İşte Kılıçdaroğlu’nun iyi çocukları, işte maskeli teröristler!

Kobani bahanesiyle sokakları ateşe veren, okulları kundaklayan, bankaları yağmalayan terör yandaşları MOBESE’ler tarafından kaydedildi. Yüzlerinde maske olan yüzlerce terör yandaşı Şırnak’ta halat bağlayarak devirdikleri MOBESE direğinin üzerindeki kameraları parçalarken saniye saniye görüntülendi. Hükümet yeni yasa ile maskeyi suç sayacak. Kılıçdaroğlu ise bu düzenlemeye karşı çıkıp maske ile peçeyi bir tuttu.

IŞİD’in Kobani’ye (Ayn el Arap) yönelik saldırıları bahane edilerek izinsiz gösterilerin düzenlendiği Batman, Siirt ve Şırnak’ta çıkan olaylarda göstericilerin molotofkokteyli atarak okul, kamu binaları, banka şubeleri, iş yerleri ile otomobilleri ateşe verişinin detayı MOBESE kayıtlarında görülüyor.

Caddelerde ateş yakıp, barikat kurduktan sonra olay yerine gelen güvenlik güçlerine taş, havaifişek ve molotofkokteyli ile saldıran göstericilerin bazılarının elinde silah bulunduğu güvenlik kameralarınca kaydedildi.

Batman’daki olaylarda PTT aracının göstericiler tarafından ateşe verildiği ve bazı göstericilerin MOBESE direğine tırmanarak kamerayı yerinden söktüğü göze çarpıyor.

Siirt’teki olaylarda, göstericinin av tüfeğiyle güvenlik güçlerine ateş etmesi nedeniyle bir askerin kolundan yaralanışı da görüntülerde yer alıyor.

Şırnak’ın Cizre ilçesinde amatör kamera tarafından kaydedilen görüntülerde ise yüzü kapalı göstericilerin, ip bağladıkları ve üzerinde MOBESE kamerasının yer aldığı direği devirmesi ve ardından kameraları tahrip edişi görülüyor.

Bu arada emniyet müdürlüğü ekiplerinin, saldırganların yakalanması için olayların yaşandığı bölgelerdeki güvenlik ve amatör kameralara yansıyan görüntülerle ilgili incelemesi sürüyor.

GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYIN

MEDYAGUNDEM

kemal-feto

KK yine FETÖ’cü yüzünü gösterdi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye – Almanya krizinde tarafını seçti. Partisinin grup toplantısında konuşan CHP …

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

KK’ya FETÖ’den plaket

Fetullahçı Terör Örgütü için var gücüyle çalışan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun FETÖ imamları ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir