Anasayfa / GENEL / İşte ‘gazeteci’ dediğiniz adamın gerçek yüzü!
serdar-twit-odtü2

İşte ‘gazeteci’ dediğiniz adamın gerçek yüzü!

MEDYAGÜNDEM- Bu ülkenin Başbakanı, bu ülkenin başkentindeki bir üniversitede, bu ülke adına gurur verici bir projenin törenine katılıyor, ama “bu ülkenin evlatları bunlar olamaz” dedirten manzarayla ODTÜ’yü birileri savaş alanına çeviriyor.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı Göktürk Uydusu’nu fırlatma töreni öncesinde ODTÜ’de sol görüşlü bazı öğrenciler “Tayyip Erdoğan ODTÜ’ye giremez” provokasyonuna imza attı.

Başbakan Erdoğan’ın törene katılmasını engellemeyi  “direnme” olarak sunanların da demokrasi ve özgürlüğe dair bakış açılarının ne kadar sorunlu olduğu anlaşıldı.

Kendilerini “gazeteci” diye tanımlayan bir grup militan “ODTÜ Direniyor” provokasyonunu  Twitter’a  taşıdı.

O isimlerden biri de Serdar Akinan’dı. Akinan, “#ODTÜdireniyor Arada bir ayağa kalkıp ses yükseltenler olması bu toprağın mayasıdır…” diyerek, Başbakan Erdoğan’a karşı ODTÜ’yü savaş alanına çeviren “demokrasi düşmanı” militanlara destek verdi.

serdar-twit-odtü1

Şu twiti bile gösterdi ki, Serdar Akinan ve onun içinde bulunduğu grup, “gazeteci” değil, bu ülkeyi kan ve savaş alanına çevirip, kaos mühendisliği yapan azgın bir militan kitlesidir.

Dolayısıyla bu ülkenin vicdanlı gazetecilerinin Akinan gibileri meslekten bir an önce dışlamaları elzemdir.

Çünkü Akinan ve avanesinin “Biz gazeteciyiz” diyerek sergiledikleri “kaos tiyatrosu” son bulmalı, maskelerinin düşmesiyle ortaya çıkan çirkin yüzlerine tükürülmelidir.

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

odtu7

Titresin Haluk’lar; ODTÜ’de “Asım’ın nesli” var artık

Mezuniyet töreninde terör propagandası yapmak isteyen öğrencilerin yerini vatan sevdalısı öğrenciler aldı. Bilim, kültür ve …

odtu3

Bilim dünyası ODTÜ’nün kızlı erkekli sı.ma başarısını konuşuyor!

Teknik üniversitenin bilimden çok b.ktan işlerle gündeme gelmesi, sosyal medyada kıyasıya eleştiriliyor. ODTÜ uydu fırlatan …

odtu3

Modern ODTÜ’de kızlı erkekli aynı tuvalete sı.ma sevinci!

Rektörlükten izin alamayan öğrenciler, uyarılara rağmen tuvaletlerdeki kadın-erkek ayrımını kaldırarak büyük bir mutluluk yaşadı. Orta …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir