Anasayfa / ANALİZ / İşte “fuatavni” soysuzunun suç ortağı!
unal

İşte “fuatavni” soysuzunun suç ortağı!

MEDYAGUNDEM.COM- Mertçe ortaya çıkmak yerine kahpece bir taktikle açtıkları “@fuatavni” maskesiyle, takma isim arkasından “pislik” saçan Gülen terör örgütü, yıllardır uyguladığı sinsi, takiyye ve yalanlarla dolu bir strateji ile Türkiye’yi karıştırmaya devam ediyor.

Arkasında kimin olduğu çok iyi bilinen “@fuatavni” mahlasıyla Gülen terör örgütü yalan, iftira, kara propagandada yeni bir aşamaya geçmiş durumda.

“@fuatavni” hesabı üzerinden suç işleniyor, bu yolla Türkiye’ye karşı açılan kirli savaşta sosyal medya kullanılıyor.

“@fuatavni” aynı zamanda Gülen örgütünün tetikçi internet sitesi Rotahaber’in de yazarı.

Dolayısıyla “@fuatavni”nin suç ortağı aynı zamanda Rotahaber sitesi ve sahibi Ünal Tanık.

Bu maskeli soysuzun yazıları ya Rotahaber sitesinde birileri tarafından yazılıyor, ya da mail yoluyla siteye ulaştırılıyor. Her halükarda “@fuatavni” denilen sahtekarı Ünal Tanık tanıyor, biliyor.

Dolayısıyla “@fuatavni” ile ilgili Twitter’a dava açmaya gerek yok, Rotahaber o sahtekarın kim olduğunu zaten biliyor. Bu nedenle de “@fuatavni”nin suç ortağı Ünal Tanık’tır ve bu yazıların da sahibidir. Hukuki her türlü sorumluluğu üzerine almıştır.

Devletin güvenliği adına Ünal Tanık sorgulanmak ve hesap vermek zorunda.

MEDYAGUNDEM

fuat

İşte “fuatavni”yi besleyen FETÖ’cü polisler

FETÖ’nün sosyal medyadaki propaganda hesabı ‘fuatavni’ye ele geçirdikleri gizli bilgileri ulaştıran hain polislerin kimlikleri ortaya …

unal1

FETÖ’nün tetikçisini bakın hangi inde bastılar?

FETÖ’nün sosyal medya tetikçisi Fuat Avni’ye internet sitesinde yazarlık yaptıran, örgüt medyasından ‘Rota Haber’in sahibi …

feto-site

FETÖ sitelerine TİB kalkanı mı?

Fetocu terör örgütü, haber sitesi görünümlü tek merkezden yönetilen tetikçi internet siteleriyle terör estiriyor, TİB …

7 Yorumlar

 1. Bu Ünal Tanık’a yıllarca haber7 internet sitesini yönettirenler öbür dünyada nasıl hesap vereceksiniz. Bu adamın siteye soktuğu Osman Özsoy gibi çakma cemmaat proflar yılarca değerlerimize hakaret etti. Ünal tanık sinsi bir fetoşisttir.

 2. Kara adam sahneye cikti…

 3. Topsakallılar Platformu Rota Haber

  Ünal, Önder ve diğer topsakal ekibinin her gün gelmişine geçmişine küfür ettiğini ne çabuk unuttun. Malum kesimin reklamlarıyla mı yola geldin, yoksa yakınlarından birinin kasetiyle mi? Adam mısın lan! Delikanlı ol delikanlı! Topsakal Önder’in şamar oğlanı olmuşsun be! Avanak Avni’nin Önder olmadığını inkar etsene, bu ibnenin sabah akşam bu ülkenin milli değerlerine hakaret ederken sende suç ortaklığını kabul etmiş olmuyor musun?

 4. Rota Haber IP’leri Önder Aytaç’ta

  Ünal Tanık daha öncede Önder Aytaç’ın köşesindeki yorumların anahtarını Önder Aytaç’a vererek tüm yorumcuların IP’lerinin Önder Aytaç’ın eline geçmesine neden olan girişimlerde bulunduğunu da biliyor musunuz? Evet, Önder Aytaç’ın köşesindeki yorumları Önder Aytaç’ın denetimine vererek tüm bilgileri de Önder Aytaç’a vermiştir. Araştırılsın yalan çıkarsa boynuma eşeğim yaftasıyla İstanbul’u karış karış gezeceğim.

 5. Bu alcaklarin ozellikle unal tanik tam bir salyali it oldugunu biliyoruz, ama hala bu kopegi muhafazakar kanallar ekrana cikarip konusturuyorlar onlarida kiniyorum.

 6. “Rota Haber IP’leri Önder Aytaç’ta “diyen arkadaş haklı.o top ve salak olan beyinsiz,yorumcularla tartışıyor,hakaret ediyor hatta yorumları işine geldiği gibi buduyordu!!bu ünal nam herif de buna prim tanıyordu!!neyseki kimin ne mal lduğu artık gün gibi meydanda!…artık temizlik zamanı!!!

 7. DOĞRUYU SÖYLEYENİN KİM OLDUĞU İLE İLGİLENECEĞİNİZE AZICIK İMANI AZICIK VİCDANI AZICIK AHLAKI OLAN İNSAN SÖYLENENLE İLGİLENİR AMA İNSAN DİYORUM İNSAN BUNU YAPAR ALLAH YERİ GELDİĞİNDE ANNESİNİN KUCAĞINDAKİ BEBEGE DE HAKKI SÖYLETİR. ÖNEMLİ OLAN NE SÖYLENDİĞİ. YALANLAYABİLİYORSANIZ YALANLAYIN.
  BİRDE PEYGAMBER (SAV) AYI ELİYLE İKİ YE AYIRDIĞINDA MAKAMIMIZ BOZULUR DİYE İNANMAYAN MÜŞRİKLERDEN FARKSIZSINIZ. DOĞRUYU BİLDİĞİNİZ HALDE YANLIŞTA İNAT EDEN MÜŞRİKLER GİBİSİNİZ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir