Anasayfa / GENEL / İşte FETÖ tetikçisi Altan’ın günah galerisi
taraf-altan

İşte FETÖ tetikçisi Altan’ın günah galerisi

Taraf Gazetesi’nin kurucusu ve eski Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Altan bugün serbest bırakıldı. Savcılığın iddianamesindeki önemli delil ve analize rağmen mahkeme hakimi Ahmet Altan’ın tutuksuz yargılanmasına karar verdi.


2007 YILINDA PROJE OLARAK KURULDU

FETÖ’nün ilk büyük atağını yaptığı 2007 yılında yayında bir proje gazete olarak Ahmet Altan’a kurdurulan Taraf, FETÖ’nün tetikçi bir yayın organı gibi görünmekten hiç rahatsız olmadı.

DUMANLI’YLA TOPLANTILAR!

Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Altan sık sık FETÖ’nün medya imamı Ekrem Dumanlı’nın Zaman Gazetesi’ndeki odasında toplantılar yaparak stratejiler belirliyordu.

“ERDOĞAN’I YÜCE DİVAN’A GÖNDERECEĞİZ!”

Aksine FETÖ’nün polis, hakim ve savcılarının başlattığı tüm operasyonlarda bir kara propaganda aracı olarak koç başı görevi gören Taraf, son olarak siyaset kurumunu hedef almıştı. Neşe Düzel’in yayın toplantısında “Erdoğan’ı yüce divana göndereceğiz” şeklinde yaptığı konuşma günlerce gazete manşetlerinden düşmedi.

BİNLERCE MAĞDUR CEZAEVLERİNDE YATTI

Taraf’ın başlattığı tüm operasyonların aslında bir FETÖ kumpası olduğunu yıllar sonra öğrendik. Bu kumpasın mağdurları, şahitleri, itirafçıları yıllar sonra mahkemeler karşısında FETÖ ve Taraf arasındaki kirli ilişkiyi anlattı. Ahmat Altan’ın yönetimindeki Taraf Gazetesi’nin binlerce mağduru, yıllarca cezaevlerinde yattı ve darbeci damgası yedi. Evlerine FETÖ’cü polisler tarafından gizli askeri belgeler ve hayvan/çocuk pornosu konulan iftira mağdurları, Taraf gazetesinde alçakça teşhir edildi.

İNTİHAR EDEN MAĞDURLAR DA OLDU

Birçok insan uğradıkları bu zulüm karşısında intihar etti. Kanser tedavisi görmesine izin verilmeyen kumpas mağdurları cezaevinde ölüme terkedildi. Bütün bu iftira kampanyalarının en büyük suçlusu olan Taraf’ın Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Altan, 17/25 Aralık darbesinden sonra defalarca ekran karşısına çıktı ve tek bir özür bile dilemedi. Aksine cezaevinde intihar eden insanlara alçakça iftira atmaya devam etti.

FETÖ TELEVİZYONLARINDA DARBECİLERİ GÖREVE ÇAĞIRDI

15 Temmuz darbesinden bir gün önce FETÖ’nün televizyonuna çıkarak, adeta darbeden bilgisi varmış gibi FETÖ’cü darbecileri göreve davet etti. Bununla da yetinmedi darbenin tüm şartlarının hazır olduğunu iddia etti. Tüm bu gerçekler ortada iken hala utanmadan cezaevinin önünde FETÖ’nün maaşa bağladığı çakma liberaller ile demokrasi nutukları atan Ahmet Altan bekli serbest bırakıldı. Ama ne Ahmet Altan’ın ne de FETÖ’nün tetikçi gazetesi Taraf’ı bu millet asla affetmeyecek!

İşte Taraf’ın günah galerisi…

taraf1 taraf2 taraf3 taraf4 taraf5 taraf6 taraf7 taraf8 taraf9 taraf10 taraf11 taraf12 taraf13 taraf14 taraf15 taraf16 taraf17 taraf18 taraf19 taraf20 taraf21 taraf22 taraf23 taraf24 taraf25 taraf26 taraf27 taraf28 taraf29

-SABAH-

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir