Anasayfa / GENEL / İşte Erdoğan’ın miting meydanında izlettiği KK videosu
savas2

İşte Erdoğan’ın miting meydanında izlettiği KK videosu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Balıkesir’deki toplu açılış töreninde Kemal Kılıçdaroğlu’nun SSK Genel Müdür olduğu dönemdeki hastanelerin durumunu, usta gazeteci Savaş Ay’ın görüntüleriyle paylaştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Balıkesir’deki toplu açılış töreninde Kemal Kılıçdaroğlu’nun SSK Genel Müdür olduğu dönemdeki hastanelerin durumunu, usta gazeteci Savaş Ay’ın görüntüleriyle paylaştı. Rahmetli Ay’ın devlet hastanelerindeki sıkıntıları gözler önüne serdiği programdan görüntüler ekrana getirilirken, Savaş Ay’ın dönemin SSK Genel Müdürü Kemal Kılıçdaroğlu’nu sorularıyla köşeye sıkıştırdığı bölümlerde hatırlatıldı.

Bu görüntüler sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan şu ifadeleri kullandı:

BU ÜLKEDE HASTANELERDE HASTALARIN REHİN KALDIĞI GÜNLER OLDU

Bugün yatırım bedeli 250 trilyon lira olan bin yataklı şehir hastanesinin açılışını gerçekleştiriyoruz. Bu hastanemizle ilgili Balıkesirimiz sağlıkta çağ atlayacak. Yaşı 35’in üzerinde olanlar o kara günleri çok iyi hatırlarlar. Bin yataklı modern, ultramodern bir hastaneyi açıyoruz. Hangi yüzle hala meydana çıkıyorsun, hangi yüzle bu millete konuşuyorsun. Muayene sırası almak için gece yarısı kuyruğa girmek gerekiyordu. Doktor bulsan ilaç, ilaç bulsan alacak para yoktu. Bu ülke hastaların tedavi ücretlerini ödeyemediği için hastaların hastanelerde rehin kaldığı dönemi yaşadı biliyor musunuz? Hatta öldüğünde cenazeyi bile vermediler borcundan ötürü. Yahu öldü işte be!

KILIÇDAROĞLU’NUN YÖNETTİĞİ HASTANELERE BENZİYOR MU?

Artık yeni hastanemizde zengin fakir ayrımı yapmadan tüm Balıkesirli kardeşlerime dünyanın en güzel sağlık hizmetlerini sunabileceğiz. Aslında bu hastanenin kapasitesi bin 350’ye kadar çıkabilecek. Nasıl Kemal Kılıçdaroğlu’nun yönettiği hastanelere benziyor mu? Aradaki fark bu işte bu. Biz size aşığımız. Biz bu millete aşığız. Biz dertliyiz dertli. Biz Kanuni’nin torunlarıyız. Ne diyordu halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi, olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi. En güzellerini yapmaya devam edeceğiz. Balıkesir’in genelinde, Türkiye’nin genelinde bu hastanelerle bir devrim yapıyoruz.

MEDYAGUNDEM

kemal-feto

KK yine FETÖ’cü yüzünü gösterdi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye – Almanya krizinde tarafını seçti. Partisinin grup toplantısında konuşan CHP …

erdogan

Erdoğan’dan tarihi çağrı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti grup toplantısında İslam dünyasına ‘Kudüs’ü ziyaret edin’ çağrısında bulundu. AK Parti …

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir