Anasayfa / GENEL / İsrail uşağı Hürriyet’in attığı manşete bakın!
hurriyet-aksa2

İsrail uşağı Hürriyet’in attığı manşete bakın!

MEDYAGUNDEM.COM- Katil ve terör devleti İsrail, 1967’den beri ilk kez Mescid-i Aksa külliyesinin ana mihrabının bulunduğu kubbenin altına kadar girerek mihrabı postallarıyla çiğnedi.

Müslümanların ilk kıblesi olan Mescid-i Aksa’ya yapılan alçakça saldırı, İsrail ile aynı yıl kurulan Hürriyet gazetesinin internet sitesi tarafından “Mescid-i Aksa’da gerginlik” başlığıyla haber olmakla kalmadı, Hürriyet “İsrail yanlısı” tutumunu attığı şu manşetle de gösterdi:

hurriyet-aksa1
Mescid-i Aksa’nın yönetimini üstlenen İslami Vakıflar Dairesi Müdürü Azzam el-Hatib’in AA muhabirine yaptığı “Yaklaşık 300 İsrail askeri Mescid-i Aksa’yı bastı. Askerlerin bir kısmı Kıble Mescidi’nin içinde mihrab ve minberin yer aldığı bölgeye postallarıyla girdi” açıklamasına tam bir İsrail yandaşlığı gereği “AA iddiası” gibi manşetine çeken Hürriyet’in gerçek sahiplerinin kimler olduğu da daha bir net anlaşıldı.

“AA. İsrail askerleri postallarıyla girdi” demek, “Anadolu Ajansı yalan söylüyor, İsrail böyle şeyler yapmaz” temennisinden başka birşey değil.

MEDYAGUNDEM

erdogan

Erdoğan’dan tarihi çağrı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti grup toplantısında İslam dünyasına ‘Kudüs’ü ziyaret edin’ çağrısında bulundu. AK Parti …

karadavi

Kudüs ümmetin davasıdır

İsrail’in Kudüs’te yaptığı, terör olayları sırasında 3 Filistinli şehit oldu, İslam coğrafyası bu zulme son …

israil

İşgalci İsrail’den alçak müdahale

Kudüs’te cuma namazı sonrası yaşanan olaylarda hayatını kaybeden Filistinli sayısı üçe çıktı. İsrail güçlerinin, işgal …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir