Anasayfa / GENEL / İsrail Mescid-i Aksa’ya saldırdı, Gülen örgütü yine Müslümanca manşet atmadı!
zaman-aksa2

İsrail Mescid-i Aksa’ya saldırdı, Gülen örgütü yine Müslümanca manşet atmadı!

MEDYAGUNDEM.COM- Katil ve terör devleti İsrail’i “otorite” tanıyan Gülen örgütü, İsrail’in Müslümanların ilk kıblesi Mescid-i Aksa’ya saldırıp, postallarıyla camiye girerek, Kur’an-ı Kerim’i yerlere atmalarına “Mescid-i Aksa’da gerginlik” manşetini atarak terör devleti İsrail’e bir kez daha bağlılığını gösterdi.

zaman-aksa

SAMANYOLU HABER’DEKİ İSRAİL AŞKI

İsrail askerlerinin Müslümanların ilk kıblesi Mescid-i Aksa’nın içine girip Kuran’ı Kerimleri yere atıp mihrabı postallarla çiğnediği görüntüler İslam dünyasında infiale neden olurken Samanyolu Haber, bu görüntüleri ‘iddia’ yaşananları ise ‘gerginlik’ olarak sundu.

İsrail askerlerinin Mescid-i Aksa’yı işgal etmesine Gülen Cemaatini’nin yayın organı samanyoluhaber.com garip bir şekilde yayınladı. 09.50’de Türk medyasında son dakika olarak geçen gelişmeyi 11.29’da haberleştiren Samanyolu Haber, İsrail askerlerinin Mescid’i Aksa’yı işgal etmesini ‘iddia’ olarak yayınladı.

samanyolu1

GÜLEN’DEN YİNE KINAMA GELMEZ

Ömründe bir kere bile İsrail’i kınamayan, hatta Mavi Marmara için “kara Marmara” diyen Fetullah Gülen’in örgütünün Mescid-i Aksa’ya “Müslüman” gibi değil İsrail zaviyesinden bakması şaşırtmadı.

İsrail’in Müslümanların ilk kıblesine alçakça saldırısına Fetullah Gülen’den bir kınama ve lanet gelmeyeceğini de sanırız söylemeye gerek yok.

MEDYAGUNDEM

erdogan

Erdoğan’dan tarihi çağrı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti grup toplantısında İslam dünyasına ‘Kudüs’ü ziyaret edin’ çağrısında bulundu. AK Parti …

karadavi

Kudüs ümmetin davasıdır

İsrail’in Kudüs’te yaptığı, terör olayları sırasında 3 Filistinli şehit oldu, İslam coğrafyası bu zulme son …

israil

İşgalci İsrail’den alçak müdahale

Kudüs’te cuma namazı sonrası yaşanan olaylarda hayatını kaybeden Filistinli sayısı üçe çıktı. İsrail güçlerinin, işgal …

2 Yorumlar

 1. Müslümanın ekmeğini yiyip siyonistin kılıcını sallıyorlar.

  Anlayacağınız phylosemitic (yahudisever) hatta müslüman görünümlü judaizer (yahudilesmis) cemaati.

  Vaktiyle kûfeliler “gönüllerimiz Hüseyin ile ” derken kılıçlarıyla yezidin safında yer almışlardı. Bunların hem gönülleri hem kılıçları israilden yana.
  Bizden beslenerek bize karşı her türlü çirkefliği, fitneyi, ihaneti yapmaktan geri kalmıyorlar. Bunların ticari işletmelerinden alışveriş etmek, gazetelerini okumak, televizyonlarını seyretmek hatta bunların kanallarında reklam yayınlayan işletmelerden alışveriş etmek gaflet dalalet ve hıyanettir. Zamanında bunlara destek vermiş olanlar şimdi bunların 73. fırka (bid’at fırkası) olduğunu söylüyorlar. “Besle kargayı oysun gözünü” garabetine düşmemek için bunlara güç veren paralel ekonominin beslenme hortumlarının zaman kaybedilmeden kesilmesi gerekiyor. Kendi ayağına kurşun sıkmanın alemi yok.

  Bu vakitten sonra Paralelcilerdan yapılan her alışveriş Filistinli kardeşlerimize sıkılmış birer kurşundur.

  Hem dünyada hem ahirette bu vebali büyük işin hesabının verileceğini akıldan çıkarmayın.

  Buradan vatansever ve inançlı bütün insanları paralellerin ticari işletmelerini boykota davet ediyorum. Özellikle paralel kanallarında reklam yayınlayanları.

 2. ABD insanı boş yere barındırmaz
  vardır bir planları…
  Kınarsa barınamaz..
  demek ki dünya daha değerli..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir