Anasayfa / GENEL / İsrail aparatçiği Kadri Milliyet’ten kovuldu
kadri1

İsrail aparatçiği Kadri Milliyet’ten kovuldu

Suruç saldırısıyla ilgili olarak Twitter’da yaptığı çirkin yorumdan dolayı Milliyet yazarı Kadri Gürsel’in işine son verildi…


Ahlaksız sözlerle iftira atan köşe yazarı kovuldu! Gazeteden yapılan açıklama şu şekilde:

Kamuoyuna duyuru;

Suruç’ta meydana gelen vahim terör saldırısında 32 vatandaşımız yaşamını yitirmiş, 100’den fazlasının yaralanmış olmasının tüm ülkede yarattığı üzüntü kamuoyunun malumudur.

Bu vahşetin yol açtığı can kayıpları karşısında, ülkemizin büyük acısını paylaşmak, terör eylemi ve örgütünü kınamak amacıyla yabancı devlet adamlarının Türkiye’deki mevkidaşlarını arayarak taziyelerini bildirmelerine ilişkin olarak, yazarımız Sn. Ahmet Kadri Gürsel’in yaptığı yorumlar, gazetecinin etik kurallarıyla bağdaşmadığı gibi grubumuzun yayıncılık anlayışı ve sorumluluğuyla da ters düşmektedir.

Birlikte çalışma ortamımızı tahrip eden bu tutumu nedeniyle Sn. Ahmet Kadri Gürsel’le yollarımız 22.07.2015 tarihi itibarıyla ayrılmıştır.
Kamuoyuna saygıyla duyrulur.

kadri3

İşte Kadri Gürsel’in attığı o tweet:

kadri

cem-kadri

kadri

MEDYAGUNDEM

cumhuriyetg2

Boşuna FETÖ paçavrası denmiyor; işte ByLock trafiği

Cumhuriyet Gazetesi’nin yöneticileri hakkında yürütülen soruşturmada, şüphelilerin FETÖ’nün kripto haberleşme programı ByLock kullanıcılarıyla irtibatlı olduğu …

kadri

Devlet düşmanı aparatçik de gözaltında!

FETÖ-PKK paçavrası Cumhuriyet gazetesine büyük operasyonda, devlet ve millet düşmanı Kadri Gürsel de gözaltına alındı. …

bila

Kovdular ama istifa etmiş gibi çek panpa!

Milliyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Bila görevinden istifa etti. Milliyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni …

2 Yorumlar

  1. . Nefret ettiğim komplexli, cahil, hırsı yetenek ve zekasını kat be kat aştığı için kendi kendini imha ederek beyin kanseri olmuş korkunç bir yaratık asıl layık olduğu sözcü ya da hürriyet çöplüğüne dönsün yakışır.

  2. Demirören medya grubu, gerçekten duyarlı hareket ediyor. Kendilerini takdir ediyorum, umarım hep böyle sağduyulu, etik, ilkeli yayıncılık anlayışını sürdürürler. Ve darısı Aydın Doğan gibilerin başına olsun. Fetö medyası için aynı dilekte bulunmuyorum, onları tamamıyla kapatmak gerekiyor ve de çok yakında kapatılacağına da inanıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir