Anasayfa / GENEL / İhanetin kokusunu alan FETÖ’cü soysuzlar da üşüştü!
kenes-soyk

İhanetin kokusunu alan FETÖ’cü soysuzlar da üşüştü!

Alman’ı, diasporası, PKK’sı, Alevisi, hain Türk’ü olur da FETÖ’cü soysuzlar eksik olur mu? Onlar da ihanet trenine koştu.


1915 olaylarını “soykırım” olarak değerlendiren yasa tasarısı Federal Alman Meclisi’nde onaylandı.

Görüşmeler sırasında Alman Meclisi Bundestag’ın önünde bir araya gelen ve ellerinde Ermenistan, Yunanistan, YPG ve HDP bayrakları bulunan gruplar da sözde “soykırım” tasarısının kabulü için destek eylemi yaptı.

“Soykırım” tasarısına destek bununla da sınırlı kalmadı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ABD ziyareti sırasında PKK’lılar ve Ermeni Diasporası ile beraber saf tutan FETÖ’cüler de Almanya’daki “soykırım” tasarısına destek verdi.

FETÖ’nün ağzı en bozuk tetikçisi Bülent Keneş, “Türkler Ermenilere soykırım yaptı” tezini destekleyen mesajlar paylaşarak Almanya’da alınan karara destek verdi.

İŞTE O MESAJLAR;

kenes-soy1 kenes-soyk

FETULLAH GÜLEN DE “BÜYÜK SOYKIRIM” DİYORDU
Yeni Şafak gazetesi de geçtiğimiz günlerde Fethullah Gülen’in 1965 yılında Ermeni Patriği’ne yazdığı bir mektuba ulamıştı.

Gülen kendi imzasını taşıyan mektupta şu ifadeleri kullanmıştı:

“1915 yılında Ermenilere yapılan büyük soykırımını lanetle yadetmekten geçemeyeceğim. Katledilen insanları derin bir hassasiyetle/saygı ile anıyorum.”

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

1 Yorum yapıldı

  1. seni bir yakalarsam bak soyunu nasıl kıracağım it soyu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir