Anasayfa / GENEL / İçimizdeki PKK ile müzakerecilere Erdoğan’dan tokat gibi; ya teslim olacaklar ya da o deliklerde ölecekler
kizilay2

İçimizdeki PKK ile müzakerecilere Erdoğan’dan tokat gibi; ya teslim olacaklar ya da o deliklerde ölecekler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kızılay’da yaptığı konuşmasında “Son terörist ortadan kaldırılıncaya kadar mücadelemiz devam edecek” dedi.


Terörle mücadele hakkında “Çözüm süreci dedik, olmadı. Daha neyi deneyeceğiz? Son terörist ortadan kaldırılıncaya kadar mücadeleye devam edeceğiz” vurgusunda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerine şöyle devam etti:

SON TERÖRİST ORTADAN KALDIRILINCAYA KADAR MÜCADELEYE DEVAM

“Biz tek bir masum insanın dahi burnunun kanamasına razı olmayacak inanca sahibiz. Son terörist, son tehdit ortadan kaldırılıncaya kadar mücadeleye devam edeceğiz. Ortada müzakere edilecek de, görüşülecek de bir konu yoktur.

TERÖRİSTLERİN İKİ SEÇENEĞİ VAR
Silahlarıyla, roketleriyle, canlı bombalarıyla güvenlik güçlerimizi hedef alan teröristlerin iki seçenekleri var: Ya teslim olacaklar veya kıstırıldıkları deliklerde etkisiz hale getirilecekler.

ÇÖZÜM SÜRECİ DEDİK OLMADI, DAHA NEYİ DENEYECEĞİZ
Çözüm süreci dedik, olmadı. Daha neyi deneyeceğiz? Her türlü eleştiriyi göze alarak çalıştık, olmadı. Bölücü terör örgütü kullan at türlü bir araca dönüşmüştür. Güvenlik güçlerimizi eleştirmeye kalkanlar karşılarında beni bulurlar.”

MEDYAGUNDEM

erdogan-merkel

Almanya’yı Erdoğan korkusu sardı

G-20 Zirvesi için 7-8 Temmuz’da Almanya’ya gidecek olan Erdoğan’ın Türk halkıyla buluşmak için düzenlenecek etkinlik …

erdogan

Kredi kuruluşları Türkiye’ye kumpas yapıyor

TİM Genel Kurulu’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sanayi üretimindeki tırmanışın devam etmesi büyümenin üretime dayalı olduğunu …

erdogan1

“Türkiye her coğrafyada mazlumların sesidir”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Yardımlaşma ve dayanışma kültürümüzün Kızılay gibi kurumsal yapılarına sahip çıkarak ülkemizin ve dünyanın …

1 Yorum yapıldı

  1. Fetönün yatağı TÜBİTAK tır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir