Anasayfa / GENEL / FETÖ’nün en aşağılık yalanlarına Erdoğan’dan sert tepki; Türkiye batsa bayram edecekler
kizilay2

FETÖ’nün en aşağılık yalanlarına Erdoğan’dan sert tepki; Türkiye batsa bayram edecekler

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türk Kızılayı Genel Kurulu’nda konuştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara’da, Türk Kızılayı Olağan Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada, özellikle FETÖ tarafından yayılan “Erdoğan kalp krizi geçirdi” yalan haberine sert tepki gösterdi.  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satırbaşları;


Geçtiğimiz yıl Kızılay’ın KDV ve stopaj istisnasından yararlanabilmesini sağlayan, kamu arsalarının ve binalarının bu kurumun istifadesine sunulmasına imkan verilen tasarı kabul edilmişti.

Kızılay’a tahsis edilen arsanın da Kızılay’a hayırlı olmasını temenni ediyorum.
Bizim milletimiz samimiyetinden emin olduğu herkese, her kuruma gönlünü de, kucağını da, imkanlarını da sonuna kadar açar.

Yeter ki milletimizin gönlündeki yerinizi sağlam tutun, diğer meselelerin süratle çözüm yoluna girdiğini göreceksiniz. Unutmayın arkanızda millet varsa kimse sizi engelleyemez, kimse önünüzde duramaz.

VATANDAŞLARIMIZDAN 2868’İ UNUTMALARINI RİCA EDİYORUM

Tüm vatandaşlarımızdan cep telefonu operatörleri için geçerli 2868 mesaj numarasını asla unutmamalarını rica ediyorum. Buraya mesaj göndererek Kızılayımıza 10 lira bağışlayan ve bağışlayacak olan herkese şahsım ve milletim adına şükranlarımı sunuyorum. Allah doğruların ve iyilik yapanların yardımcısıdır.

“DİMDİK AYAKTAYIM”

ABD’de çeşitli programlarımız oldu. Biz oraya çok önemli bir toplantıda ülkemizi temsil etmeye gittik. Bazı çevreler ise attığımı her adımın başarısızlığa uğraması için adeta kendilerini yırttılar.

Ortak gösterilere destek vermekten kalp krizi yalanına kadar sergilemedik çirkinlik bırakmadılar. Yapılanları gördükten sonra Allah bizi bunlardan korusun demekten kendimi alamadım. Dimdik ayaktayım. Kalp krizi geçirdiğimiz yok. Bakıyorsunuz başka bir yerde kendi ülkesine karşı böyle bir kinle saldıran bir kesim var mı? Hastalıklı ruh hallerini anlamaya çalışıyorum. Ama yaptıklarını koyacak yer bulamıyorum. Türkiye Cumhuriyet batsa bunlar bayram edecek.

O meşhur örnek var ya içinde bulunduğu gemiyi delmek… Bunların yaptığı bu… Ülkeye düşmanlıkta en önde yürüyorlar. İstanbul’da yaşamaya karar veren Avrupalı bir piyanist gerçek yüzlerini ortaya döktü.

“DERTLERİ TÜRKİYE’NİN GARKINI DÜŞÜRMEK”

Bir Azerbaycanlı gazeteciye bakın bir de bizim gazetecilere bakın. Yakın zamanda ABD’de Obama’ya Facebook’ta hakaret eden birisi hemen tutuklandı ve gerekli işlemler başlatıldı. Fakat Türkiye’ye karşı yapılan bu saldırıların amacını artık çok iyi biliyoruz. Dertleri demokrasi, özgürlük falan değil dertleri Türkiye’nin garkını düşürmek.

MEDYAGUNDEM

erdogan-merkel

Almanya’yı Erdoğan korkusu sardı

G-20 Zirvesi için 7-8 Temmuz’da Almanya’ya gidecek olan Erdoğan’ın Türk halkıyla buluşmak için düzenlenecek etkinlik …

erdogan

Kredi kuruluşları Türkiye’ye kumpas yapıyor

TİM Genel Kurulu’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sanayi üretimindeki tırmanışın devam etmesi büyümenin üretime dayalı olduğunu …

erdogan1

“Türkiye her coğrafyada mazlumların sesidir”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Yardımlaşma ve dayanışma kültürümüzün Kızılay gibi kurumsal yapılarına sahip çıkarak ülkemizin ve dünyanın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir