Anasayfa / GENEL / İçeride bıraktıkları mayınları patlatıyorlar!
armagan

İçeride bıraktıkları mayınları patlatıyorlar!

Akşam gazetesinde Kurtuluş Tayiz’in yazısında “İÇERİDE BIRAKTIKLARI MAYINLARI PATLATIYORLAR” başlıklı bölüm şöyle…

Mustafa Kemal Atatürk’e, ailesine ve yaşam tarzına yönelik son günlerde “tuhaf” saldırılar yapıldığı görülüyor. Kendisini sözde “İslamcı” olarak tanımlayan veya o kimlikle bilinen isim ve çevrelerden gelen bu tür saldırılar, eski Türkiye’nin hastalıklı kodlarını taşıyor.

Globalistler, eski Türkiye’yi “Laik-İslamcı”, “Türkçü-Kürtçü”, “Alevi-Sünni” gibi mikro kimliklere bölerek, kutuplaştırarak idare ediyordu. Bunun için her kesimin içine zamanı geldiğinde mayın gibi patlatılacak isimler, kimlikler yerleştirdiler.

16 Nisan’da siyasal sistem değişince, eski sistem bozulunca içeride bıraktıkları mayınları anlamlı-anlamsız patlatmaya başladı. Hürriyet, Sözcü, Cumhuriyet ve Birgün gibi medya unsurları da, hâlâ eski reflekslerle patlayan mayınları siyasete tahvil etmeye çabalıyor. 16 Nisan’ın en büyük kazanımlarından biri Küreselcilerin döşediği mayınların deşifre olması ve artık işe yaramaması. Milleti galeyana getirmek eskisi gibi kolay değil, herkes birbirini daha iyi tanıyor artık.

MEDYAGUNDEM

kk-pkk

KK’nın FETÖ yürüyüşüne destek veren “milli medya” yazarları!

Akşam gazetesinde Kurtuluş Tayiz’in “Pensilvanya’nın yoluna gül dökenler” başlıklı yazısı şöyle… Pentagon’un 15 Temmuz’da FETÖ’yü …

chp1

PKK’ya giden CHP TIR’ları!

Akşam gazetesinde Kurtuluş Tayiz’in “PKK kantonlarına giden CHP TIR’ları” başlıklı yazısı şöyle… Haberi okuduğumda şaşırdım; …

kk4

KK’nın asıl derdi FETÖ’ye uygulanması gereken adaleti engellemek

Akşam gazetesinde Kurtuluş Tayiz’in “Kemal Bey’le el ele verenler” başlıklı yazısı şöyle… Star gazetesinden Ahmet …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir