Anasayfa / GENEL / Hüseyin Gülerce’nin Başbakan Erdoğan’a şok hakaret videosu!
gulerce

Hüseyin Gülerce’nin Başbakan Erdoğan’a şok hakaret videosu!

MEDYAGUNDEM.COM- Gülen örgütünün medyadaki etkin isimlerinden  Zaman gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce’nin bir internet sitesi sahibine yaptığı “cemaat özeleştirisi” kamuoyunda geniş yankı buldu. Gülerce’nin Ak Parti’nin zaferiyle sonuçlanan 30 Mart yerel seçiminin ardından yaptığı “cemaat özeleştirisi” özellikle ciddi samimiyet sorgulamasına da yol açtı.

Gülerce’nin çıkışını net biçimde eleştirense Sabah gazetesi yazarı Sevilay Yükselir oldu.

sevilay

 

sevilay1

A HABER’DE ŞOK VİDEO YAYINLANDI

Dün akşam A Haber’de Sevilay Yükselir’in yönetiminde canlı olarak yayınlanan Yüzde Yüz Siyaset programında Hüseyin Gülerce’nin 17 Aralık sonrasında yaptığı bir konuşmanın videosu ekrana geldi. Gülerce’nin Başbakan Erdoğan’a ağır biçimde saldırdığı konuşmalarından en dikkat çekici olanıysa Erdoğan’a “iftiracı” diye hakaret etmesiydi.

Program konuklarından avukat Fidel Okan da Hüseyin Gülerce’nin hiçbir biçimde samimi olmadığını söyleyerek, “Gülerce neden bu eleştiriyi Zaman gazetesinde yapamadı, Ak Parti yüzde 30’un altında oy alsaydı yine böyle konuşacak mıydı?” diye sordu.

Programda Hüseyin Gülerce’nin diğer çelişkili açıklamalarına da yer verildi.

İşte “Gülerce operasyonu”nu bitiren bomba anlar:

MEDYAGUNDEM

burakakbay

Sözcü’yü FETÖ kurdurmuş olabilir

Gazeteci Hüseyin Gülerce Sözcü gazetesinin bazı mensuplarına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında ifade verdi. İstanbul Cumhuriyet …

feto3

FETÖ’nün tabanı da tavanı kadar hain!

Uzun süre Fethullah Gülen’in yakın çevresinde bulunan ancak 17-25 Aralık kumpası sürecinde örgüt ile bağlarını …

almanya

“Karanlık avukat” ve Odatv’den FETÖ tarzı yalanlar

Türkiye’deki referandumda ‘hayır’ kampanyasına açık destek veren Almanya bir skandala daha imza attı. Türkiye’deki anayasa …

1 Yorum yapıldı

  1. İsrail Yanaşma'ları

    Bunlar var ya bunlar, bunlar Lusufer’in it takımı, bunlara inanan, kanan gitti gümbütüye, bunların bulunduğu ortamlardan kilometrelerce uzağında durmazsanız anaforlarına, girdaplarına kapılıp savrulmanız an meselesidir. Bunlardan ne kadar uzaksanız Allah’a o kadar yakınsınız demektir. Bunlar Allah’ın diniyle savaşırken Allah’tan yardım isteyecek kadar sapıklığın, bataklığın içindeki bir kavmdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir