Anasayfa / GENEL / Hürriyet’in ‘akçeli işler müdürü’nden ses yok!
cengiz4

Hürriyet’in ‘akçeli işler müdürü’nden ses yok!

İzzet Çapa Hürriyet’teki “akçeli işler” skandalını patlattı. Konunun muhataplarından hala ses seda yok.

SuperHaber yazarı İzzet Çapa dün medya tarihinin en sert polemiklerinden birinin fitilini ateşlemiş ve Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu’na ağır ithamlarda bulunmuştu.

Cengiz Semercioğlu’nun medyadaki konumunu kötüye kullandığına ve bu yöntemle haksız kazanç sağladığına yönelik suçlamalarda bulunan İzzet Çapa; isim, yer ve zaman vererek, 13 soru yöneltmiş ve bu sorulara yanıt beklediğini açıklamıştı.

cengiz1

İzzet Çapa yazısında, “Eğer bir parça adamsan ve zerre meslek ahlakın kaldıysa bu sorulara ister Kelebek’teki köşenden, ister sosyal medya hesabından cevap ver. Yok olmaz dersen, bana bir e-mail at. Aynen yayınlamazsam ve mümkün değil ama haklıysan, senden özür dilemezsem de ben adam değilim. Hodri meydan!” diyerek Semercioğlu’na meydan okumuştu.

Hürriyet yazarının akçeli işleri; okurken burnunuzu tutun!

Bu yazının ardından gözler Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu’na çevrilmişti. Semercioğlu’nun bugünkü köşe yazısında İzzet Çapa’nın sorularına yanıt verip, vermeyeceği merakla bekleniyordu. Ancak hiçbir cevap gelmedi.

İzzet Çapa, Cengiz Semercioğlu’nun bugünkü köşe yazısında sorularını yanıtsız bırakmasına ilk tepkiyi sosyal medyadan verdi.

Twitter hesabından kısa bir mesaj paylaşan Çapa, “Hay Allah cevap yok, kesin cumartesi verir…” ifadelerini kullandı.

cengiz2

MEDYAGUNDEM

cengiz

Yüzüne tükürseler utanmayacak Hürriyet yazarı!

Tartışmalar sebebiyle programını bırakabileceğini söyleyen Esra Erol, kendisine “Ya bırak, ya sessiz kal” diye yüklenen …

cengiz

Hürriyet yazarının akçeli işleri; okurken burnunuzu tutun!

İzzet Çapa, superhaber.tv sitesindeki “Kıvırma Cengiz!” başlıklı yazısında Hürriyet’in magazin yazarı Cengiz Semercioğlu’nun “akçeli” işlerine …

dirilis4

Pişkin ve yavuz hırsız Hürriyet!

Altın Kelebek ödüllerinde skandal yaşandı. Yılın dizisi seçilen “Diriliş Ertuğrul” ekibi sahneye ödül almak için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir