Anasayfa / GENEL / Hürriyet çanak tuttu kalleşliğin Piri tehdit etti
kati2

Hürriyet çanak tuttu kalleşliğin Piri tehdit etti

İngiltere Parlamentosu Milletvekili Daniel Kawczynski, FETÖ’ye ve ikiyüzlü Avrupa’ya tepki gösterdi! Ancak Kati Piri yine kötülük etti!

Türkiye’nin Avrupa Parlamentosu (AP) Raportörü Kati Piri malum medya üzerinden ülkemizi hedef seçti. Piri, terör örgütleri FETÖ ve PKK’yı meşru göstermeye çalışan Cumhuriyet’e yapılan operasyonu kabullenemedi! Bunu Hürriyet’e verdiği röportaj üzerinden dile getirdi. Hürriyet üzerinden Türkiye’yi “müzakereleri dondurma”yla adeta tehdit etti:

“Türkiye’ye kapıyı kapatmıyoruz. Ama Türkiye’nin eylemlerine, bize kapıyı kapatıyor olmasına tepki veriyoruz. Bakın bu da yanlış anlaşılmasın, Türkiye’nin bana kişisel olarak kapıyı kapatmasından bahsetmiyoruz. Parlamentonun görüşü şu; Türkiye son dönemde attığı tüm siyasi adımlarla Avrupa Birliği’ne kapısını kapatıyor!”

15 Temmuz darbe girişimi için tek kelime söyleyemeyen Kati Piri, Cumhuriyet’e yapılan operasyonu ise sindiremedi.

KATİ PİRİ HÜRRİYET’TE CANSU ÇAMLIBEL ÜZERİNDEN TEHDİT ETTİ

kati

 

MEDYAGUNDEM

piri

Yalancının Piri!

FETÖ ve PKK görüşlerini rapor diye AP’ye onaylatan Kati Piri, 16 Nisan referandumundaki yüzde 2.8’lik …

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

1 Yorum yapıldı

  1. şaka mısın sen paçoz karı sanki abye girmek isteyen vardı koca götünüze sokun abnizi biz şangay işbirliği teşkilatına gireceğiz batı batıyor sizden kaçan kurtulur aynen ingiltere gibi biz de kurtulacağız ve artık ab sopasını kullanıp terör örgütleriyle bizi hizaya soktuğunuz 50/60 yıllık saltanatınız da bitiyor kendinize başka şamar oğlanı bulun kapıları da açacağız göçmenleri de salacağız az yiyip kendinize sınırlarınızı koruyacak başka enayi bulun düşün artık sonsuza kadar yakamızdan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir