Anasayfa / GENEL / Hürriyet “Alman Lawrence”i tam sayfa yaladı!
hasnain1

Hürriyet “Alman Lawrence”i tam sayfa yaladı!

Soma faciasının yaşandığı sırada Erdoğan’ın bölgeyi ziyaretindeki bazı tepkileri “Cehenneme git Erdoğan” başlığıyla haberleştiren Der Spiegel muhabiri Hürriyet’te tam sayfa yer aldı.

Zaman gazetesinin geçtiğimiz günlerde Başbakan Erdoğan için “Onu açıkça uyarıyorum” diye tehdit eden Avusturyalı bakanı tam sayfa haber yapmasının ardından benzer bir yaklaşım da Hürriyet’ten geldi.

zaman-avusturya

hasnain1

HÜRRİYET’TEN TAM SAYFA RÖP

Hürriyet, Soma’da yaşanan maden faciası sırasında Başbakan Erdoğan’ın bölgeye yaptığı ziyarette sinirleri gergin olan vatandaşların tepki göstermesini “Cehenneme git Erdoğan” şeklinde aslı astarı olmayan bir başlıkla haberleştiren Der Spiegel muhabirine tam sayfa yer verdi.

YİNE PROVOKATİF SÖZLER SÖYLEDİ

Cansu Çamlıbel imzalı röportaj Hürriyet’in önemli sayfalarında tam sayfa yer alırken, Der Spiegel muhabiri Hasnain Kazim Türkiye hakkındaki provokatif söylemlerine devam etti.

“CEHENNEME KADAR YOLUN VAR” BAŞLIĞI TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Yaptığı haberlerden sonra Türkiye’yi terk eden Kazim ilk iş olarak yine Türkiye aleyhinde konuşmuştu. Alman haber ajansı dpa’ya açıklamalarda bulunan Hasnain Kazim “Kışkırtma kampanyası gittikçe saldırganlığa dönüşüyor” dedi. Spiegel muhabiri, Soma’daki bir madencinin “Cehenneme kadar yolun var Erdoğan!” sözlerini haberinin başlığına taşımış bunun üzerine Twitter’da “Cehenneme kadar yolun var Spiegel” başlığı altında Spiegel ve muhabirine karşı bir kampanya başlatılmıştı.

kazim

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir