Anasayfa / GENEL / Hem paralel hem zırcahil gazete!
vahdet-1mayis2

Hem paralel hem zırcahil gazete!

Paralel suç örgütünün proje gazetesi Vahdet,bugün bir de cehalet dolu bir işiyle alay konusu oldu.


Paralel suç örgütünün proje gazetesi olduğu ortaya çıkan Vahdet, Birleşik Haziran Hareketi’nin 1 Mayıs afişinde yer alan efsanevi müzik grubu Beatles’ın fotoğrafını ‘liseli öğrenci’ sandı. Haberde, afişteki Beatles fotoğrafı kullanılarak, “Gençleri yine sokağa dökme hazırlığında oldukları anlaşılan geziciler tarafından provokasyon için hazırlanan afişlerde üniformalı liseli öğrencilerinin 1 Mayıs’ta Taksim’e koştuğu görülüyor” ifadesi kullanıldı.

vahdet-paralel

Bugün paralel suç örgütünün yargı darbesini haber olarak görmeyen Vahdet, bir de zırcahil bir işe imza attı. Vahdet gazetesinde bugün yayınlanan 1 Mayıs haberinde, ‘Gezi eylemcileri’ provokasyon hazırlığı içinde olmakla suçlanarak, efsanevi müzik grubu Beatles’ın fotoğrafı üniformalı liseli öğrenciler olarak lanse edildi.

“1 Mayıs için fırsat kollayan ‘Birleşik Haziran Hareketi’ yeni bir provokasyonun hazırlığını yapıyor” diyen gazete, Beatles grup üyelerinin tanınmış fotoğrafını, habere lise öğrencileri diye koydu.

Gazete, 1 Mayıs afişinde yer alan Beatles fotoğrafına ilişkin şu ifadeleri kullandı:

“Gençleri de 1 Mayıs’ta Taksim’e çağıran gezi eylemcileri, İstanbul’un birçok semtinde afiş asıp, duvarlara slogan yazdı. Gençleri yine sokağa dökme hazırlığında oldukları anlaşılan geziciler tarafından provokasyon için hazırlanan afişlerde üniformalı liseli öğrencilerinin 1 Mayıs’ta Taksim’e koştuğu görülüyor.”

vahdet-1mayis

MEDYAGUNDEM

bakirkoy4

Tencere tava 1 Mayıs da olmadı be ya!

İstanbul’daki 1 Mayıs kutlamaları bu yıl Bakırköy’deki semt pazarında düzenlendi. Taksim yerine seçilen pazar alanında …

1mayis-feto2

Küresel baronların hizmetçisi solcular!

Milat gazetesinde Ufuk Coşkun’un “1 Mayıs: Küresel baronlara hizmet eden sosyalistler!” başlıklı yazısı şöyle… Küresel …

1mayis4

1 Mayıs provokatörleri sahnede

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü provoke etmek isteyen gruplar, uyarılara rağmen dağılmayınca gözaltına alındı. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir