Anasayfa / GENEL / HDP’nin vekil adayı kadın erotik dizi oyuncusu çıktı!
selda1

HDP’nin vekil adayı kadın erotik dizi oyuncusu çıktı!

HDP’nin Gezi kalkışmasında aktif rol alan Cihangir oyuncu tayfası, sol marjinallerden de destek gördüğü biliniyor. HDP’nin Rize 2. sıra milletvekili adayı Otisabi isimli erotik dizi oyuncusu çıktı.


MEDYAGUNDEM.COM- HDP’nin milletvekili aday listesini Gezi kalkışmasında aktif rol alan Cihangir’in marjinal oyuncu çevresinden de oluşturduğuna dair ilginç bir örnek çıktı. HDP’den Rize 2. sıra milletvekili adayı Selda Karafazlı Kurşun, erotik dizi Otisabi’nin oyunculuğunu yaptı.

Gülen örgütünün e desteklediği HDP’in vekil adayı Karafazlı’nın dizideki erotik sahneleri de dikkat çekiyor.

Yılmaz Aslantürk’ün Uykusuz Dergisinde, 22 yıldır hayat verdiği ünlü çizgi roman karakteri Otisabi Sinematv ekranlarında yayınlanmıştı. Dizi Otis Abi isimli karakterin çapkınlık öykülerini içeriyor, erotik sahneleriyle biliniyordu. 

Bu arada 7 Haziran Seçimleri’nde Halkların Demokratik Partisi (HDP) Rize 2. sıra milletvekili adayı olan Selda Karafazlı Kurşun’u akrabaları reddetti.

BASIN AÇIKLAMASI YAPTILAR

Basın açıklaması düzenleyen Karafazlı ailesinden Ali, Lokman, Harun, Birkan, Yüksel, Akif ve Osman Karafazlı yaptıkları açıklamada HDP’den Rize 2. sıra milletvekili olan Selda Karafazlı Kurşun’u ve ailesini akrabalıktan sildiklerini belirttiler.

“HDP TERÖR ÖRGÜTÜNÜN DEVAMIDIR”

Basın toplantısında Selda Karafazlı’yı aday olmamaları konusunda daha önce uyardıklarını belirten aile üyeleri, “HDP ülkemizde bilinen bir terör örgütünün devamıdır. Karadeniz bölgesinde hiçbir yapılanmaya girememiş ve halk tepkisini ortaya koymuştur. Siyasi partilere karşı değiliz. Her partide mutlaka Karafazlı ailesi vardır. Ancak HDP gibi terör örgütünün yanında yer alan ve İmralı adasında başı bulunan bir partiden akrabamızın aday olması bizleri üzdü” ifadelerine yer verdi.

 

MEDYAGUNDEM

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

kk

Yüzsüz KK; HDPKK ile yürüyüp bakın ne dedi?

CHP ile HDP yine kol kola! CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’nün 19’uncu gününe HDP’liler de katıldı. …

hdp

HDPKK’lılar da FETÖ gibi kıvırmayı iyi biliyor!

HDP Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan, ‘terör örgütüne üye olmak’, ‘terör örgütü propagandası yapmak’ ve ‘Toplantı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir