Anasayfa / GENEL / HDP’lilerin verdiği o fotoğrafın tek anlamı; kan aktı oyları kaptık sevinci!
hdp-sevinc

HDP’lilerin verdiği o fotoğrafın tek anlamı; kan aktı oyları kaptık sevinci!

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, 95 kişinin öldüğü saldırının olduğu meydanda yaptığı konuşmada 1 Kasım’da oy istedi. Seçim otobüsünden indikten sonra Demirtaş’ın gergin yüzünden eser kalmadı… Sadece Demirtaş değil, kanlı meydanda HDP’li Sırrı Süreyya Önder ve Figen Yüksekdağ’ın da gülen suratları adeta “Oylarımız erimişti, şimdi geri aldık” der gibiydi.


HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Sıhhiye Meydanı’nda barış mitingine giderken hayatını kaybeden 95 kişinin anma töreninde konuştu.

Demirtaş; 95 kişinin hayatını kaybettiği 246 kişinin de yaralandığı bombalı saldırısı sonrasında yaptığı konuşmada hükümeti suçlarken, 1 Kasım’da yapılacak genel seçimleri işaret etti.

mvarank1 mvarank2

sevinc1 sevinc2

MEDYAGUNDEM

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

akbay1

Terörün “Sözcü”sü!

Pensilvanya’dan gelen talimatla manşet atan Burak Akbay’ın sahibi olduğu Sözcü gazetesi bir skandala daha imza …

hamburg

Beslediği teröristler Almanya’yı yakıyor

Almanya’nın Hamburg kentinde devam eden gösterilerden gelen bir video Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerini akıllara getirdi. Almanya’da …

1 Yorum yapıldı

  1. Böylesi bir dönemde, bu çakallar sırtlanlarla mücadele eden, türkiye tarihinin en kanlı terör saldırısı sonrası sağduyulu, bir tavır sergilemeyi başaran başbakanımızın gerçekten kıymetini bilmeliyiz. Çok zor şartlarda bu ülke için sorumluluk aldı Allah ona güç kuvvet versin bir ateş çemberinin içinde mücadele ediyor sözde milliyetçi bahçeli de oturduğu yerden bedavadan milliyetçilik oynuyor hayatı boyunca yaptığı gibi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir