Anasayfa / GENEL / HDP’lilerden İzmirlileri kahreden fotoğraf!
izmirhdp

HDP’lilerden İzmirlileri kahreden fotoğraf!

HDP’nin barajı aşmasını İzmir’de kutlayan genç ve çocukların Gündoğdu Meydanı’ndaki Zübeyde Hanım ve Atatürk’ün bir çocuk olarak tasvir edildiği anıtın üstüne çıkıp oturması sosyal medyada tepki topladı. Yayınlanan fotoğrafa tepki gösteren İzmirliler bu görüntüyü ‘milletçe alkışlıyoruz’ diyerek CHP’nin sloganına da gönderme yaptı.


Gündoğdu Meydanı’ndaki Zübeyde Hanım ve Atatürk anıtının üstüne çıkan HDP’li gençler fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

İzmir’de önceki gün Gündoğdu Meydanı’nda yapılan HDP kutlamasında, Zübeyde Hanım ve Atatürk’ün çocuk olarak tasvir edildiği anıta çıkılıp oturulması şehirde yaşayanların tepkisini çekti. Zübeyde Hanım’ın heykelinin başına oturan bir HDP’li gencin, ayağını çocukluğu tasvir edilen Atatürk heykelinin başına bastığı görüldü.

“Milletçe alkışlıyoruz”

Konuyla ilgili sosyal medya sayfalarında tepkisini dile getiren İzmirliler, HDP’lilerin Zübeyde Hanım ve Atatürk heykeline yapılan saygısızlık için “milletçe alkışlıyoruz” diyerek CHP’nin seçim sloganına da gönderme yaptı.

izmir-hdp2

 

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

kk

Yüzsüz KK; HDPKK ile yürüyüp bakın ne dedi?

CHP ile HDP yine kol kola! CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’nün 19’uncu gününe HDP’liler de katıldı. …

1 Yorum yapıldı

  1. Biz yaşayarak gördük, arkadan hançerlenmenin ne demek olduğunu, Emperyalistlerin arkasına takılıp kendisine biçilen küresel rol çerçevesinde kendisini bugünlere taşıyan Ak parti için “Kürtlere Ak partinin yaptığı kötülüğü kemalizm yapmadı” diyebilen selahattin ve rol arkadaşları Ak parti seçmeni için bir haindir bir düşmandır bunu çok iyi bilsin. Bunu asla unutmayacağız asla.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir