Anasayfa / GENEL / HDP binalarına saldıran terörist DHKP-C’li çıktı
hdp3

HDP binalarına saldıran terörist DHKP-C’li çıktı

Başbakan Davutoğlu, HDP binalarına saldıranların DHKP-C’den tutuklanan bir terörist olduğunu söyledi.


Sinop’ta konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, Adana ve Mersin’de HDP binalarına yapılan saldırıların failinin bulunduğunu açıkladı. Saldırganın DHKP-C’li bir terörist olduğunu söyleyen Davutoğlu, AK Parti’ye yapılan saldırılarda herkesin sessiz kaldığını da sözlerine ekledi:

SALDIRGAN DHKP-C’Lİ

“Adana, Mersin’de HDP binalarına saldırı yapıldı. Açık bir şekilde kınadım bu saldırıyı. Parti liderlerine ‘Gelin beraber saldırılara karşı çıkalım’ dedim. AK Parti’ye saldırı yapıldığında sesleri çıkmadı. Paralel çete ve Doğan medya suçu AK Parti’ye yüklemeye kalktılar. Şimdiye kadar AK Partili birinden şiddet sözü duydunuz mu? Şiddet içinde yer aldık mı?

HDP Başkanı çıktı ‘AK Parti yaptı’ dedi, beni ve Cumhurbaşkanımızı suçluyorlar. Bir de MHP’ye pas attı HDP… Yolunu bulamayan Kılıçdaroğlu 2 saatte suçluyu buldu, ‘AK Parti’ dedi. Dün tespit edildi, bugün açıklaması yapıldı. DHKP-C’den tutuklanan bir terörist çıktı. Savcımızı şehit ettiklerinde CHP’yi çağırmışlardı. Oyunu görüyor musunuz?

MEDYAGUNDEM

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

kk

Yüzsüz KK; HDPKK ile yürüyüp bakın ne dedi?

CHP ile HDP yine kol kola! CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’nün 19’uncu gününe HDP’liler de katıldı. …

kiraz2

Yazıklar olsun sana Kılıçdaroğlu!

DHKP-C’li teröristler tarafından katledilen savcı Selim Kiraz’ın babası Hakkı Kiraz, Kılıçdaroğlu’nun ‘adalet’ yürüyüşüne isyan etti: …

1 Yorum yapıldı

  1. savcımızı rehin aldıklarında teröristler chp li vekili çağırdılar, hdp ye yakın bir yerel kanaldan da tröristlerle canlı yayın yaptılar. savcımızın şehit edilmesinden sonra da günlerce doğan medyası, hdp ve chp, elbirliğiyle teröristleri aklama paklama yarışına girdiler. Hdp taşeron örgüt dhkp- c yi kullanıp kendi binasını bombalatıp, şuçu Ak partiye yıkmak gibi ucuz bir provokasyon denedi ama bu millet bu kokuşmuş numaraları yemiyor artık. önünüz arkanız, yanınız yöreniz eli kanlı terör örgütleriyle kaplı kalkmış barıştan bahsediyorsunuz.. kırmızı başlıklı kızın büyükannesin kılığına bürünen kurt gibisiniz resmen.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir