Anasayfa / GENEL / Haşim Kılıç paralel yapıya hizmet ediyor
hasim

Haşim Kılıç paralel yapıya hizmet ediyor

Star gazetesi yazarı Hikmet Genç, Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç’ın twitter kararı için, “Mirzabeyoğlu’nun twitter kadar değeri yok mu” dedi.

Yeni Akit’e konuşan Genç, “Salih Mirzabeyoğlu için kılını kıpırdatmazken Twitter’ın onurunun peşine düşmüş” diyerek Haşim Kılıç’ı eleştirdi.

“MİRZABEYOĞLU İÇİN KILINI KIPIRDATMAZKEN…”

“AYM’nin son aylardaki tutumunun, “zamanlamasını manidar” buluyorum. Twitter’ın tekrar erişime açılmasında Haşim Kılıç’a asla katılmıyorum. AYM Başkanı Haşim Kılıç; hiç kimseyi öldürmemiş, hiçbir soygun yapmamış 28 Şubat mağduru Salih Mirzabeyoğlu gibi bir insan hakkında iki defa verilmiş olan ağırlaştırılmış müebbet cezası için kılını bile kıpırdatmazken; Twitter’ın onurunun peşine düşmüş.

“KILIÇ PARALEL YAPIYA HİZMET EDİYOR”

Kılıç’ın; bu kadar sıkıntılı bir süreçte sürekli AK Parti’ye muhalefet yapan bir pozisyonda durması insanın aklına farklı düşünceler getiriyor. Aylarca, yıllarca konuşmayan veya çok ufak tefek açıklamalar yapan AYM Başkanı Haşim Kılıç, şimdi çıkıyor sürekli AK Parti muhalifi açıklamalarda bulunuyor. Twitter ve HSYK kararları, YSK ile ilgili söylediği sözlerden dolayı Kılıç’ın, Paralel Yapı’ya hizmet ettiği görüntüsü ortaya çıkıyor. Burada Gülen örgütü, AK Parti’nin düşmanı kim olursa olsun fark etmez, onu destekliyor. Erdoğan’sız bir Türkiye ve AK Parti’nin hezimete uğratılması için “düşmanımın düşmanı dostumdur” mantığıyla hareket ediliyor.”

MEDYAGUNDEM

kemal-k3

CHP böyle yalanlarla kampanya yürütüyor

Anayasa değişikliğini engellemek için kılıktan kılığa giren muhalefetin, yargı yalanı elinde patladı.“Cumhurbaşkanı yargıyı tek başına …

hur1

Hürriyet hep pusuda hep provokasyonda

Hürriyet gazetesinin son Anayasa değişikliği paketine ilişkin TBMM’de süren oylamayla alakalı bugünkü manşeti, 24 ekranında …

hikmet

Terör paçavrasını yırtıp attı!

Gazeteci Hikmet Genç, Cumhuriyet gazetesinin bugünkü baskısında yer alan bir yalan habere tepki göstererek gazeteyi …

1 Yorum yapıldı

  1. Kimler Geldi Kimler Geçti!

    O makamların mevkilerin hiçbir faydasının olmadığı, olmayacağı günlerin gelemeyeceğini düşünerek hareket edenler, ‘Kimler Geldi Kimler Geçti’ diye düşünmeleri kendilerinin ve çocuklarının gelecekleri açısından çok önemli mevzulardır. Bu ülke sokaklara adım atamayan Salim Başol’ları, Necdet Sezer’leri görmesine rağmen ibret almazlar mı ola?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir