Anasayfa / ANALİZ / Bir gün kurduğunuz o komplonun da hesabını vereceksin Dumanlı!
ekrem

Bir gün kurduğunuz o komplonun da hesabını vereceksin Dumanlı!

MEDYAGUNDEM.COM- 5 Haziran 2013 günü bir haber yayınladık ve sorduk:

“Cevap ver Dumanlı o iddia doğru mu?”

iskender-enis1

Eski Hürriyet yöneticisi İskender Baydar’ın “Hürriyet’in manşetlerini Ekrem Dumanlı atıyor” tweet’lerini haber yapmamız büyük ses getirmiş, bir okurumuzun “Bir Müslüman olarak soruyorum” başlıklı mesajını yayınlamıştık.

O haber üzerinden MEDYAGÜNDEM’e 17 Aralık’ta bir komplo kurulmaya çalışıldı. Dumanlı’nın da aralarında olduğu “paralel gazetecilerin” sözde şikayetiyle MEDYAGÜNDEM, örgüt suçlamasıyla bir komploya kurban edilmek istendi, telefonlarımız ve tüm email hesaplarımız illegal biçimde takip edildi. Dumanlı sözde şikayetinde o haberi de şikayet konusu yapmıştı.

tutkun2

BU İLK TOKAT

MEDYAGÜNDEM’e komplo kurmaya kalkışan Ekrem Dumanlı’ya yargıdan “tokat” geldi. Ekrem Dumanlı’nın şikayetine üzerine Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı Bilişim Suçları Bürosu da 28 Mart 2014 tarihli kararında MEDYAGÜNDEM’in o haberinin “ifade özgürlüğü” kapsamında ve “hakaret içermediği” gerekçesiyle takipsizliğe hükmetti.

Dumanlı’nın “paralel izanı” anlar mı bilmiyoruz ama yargı “özgürlük dersi” verdi.

Bu arada Dumanlı’nın MEDYAGÜNDEM’e yönelik illegal kumpasla ilgili de yargı önüne çıkması gerekliliğinin altını çizelim.

 

MEDYAGUNDEM

ekremd2

Ekrem itini göz göre göre kaçırtmışlar!

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın firari Ekrem Dumanlı’nın da arasında bulunduğu 13 şüpheliyi takip etmesi için İstanbul …

kemal

KK FETÖ’nün kuryesi mi?

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

ekrem2

O masada CHP ile FETÖ arasında bir kurye var!

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

1 Yorum yapıldı

  1. Tilki ile sınırlı kalmamalı

    Bu iş sadece Tilki ile sınırlı kalmamalı, olayın içindeki diğer sözüm ona yazarçizer takımından tut da, polis ve savcıya kadar gitmelidir. Her şeyi örgüte bağlamaya kalkan adaletin ‘A’ sın dan anlamayan veya paralel yapılanmanın köpekliğini yapan herkese, herkesime ulaşılması gerekir. Hele ki evrakların buharlaştırılmış olması işin içinden çıkamayacakları bir hukuksuzlukla organize işler çevrildiğinin ispatıdır. Bu ülkede önce hukukçu hesap vermeyi bilmelidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir