Anasayfa / GENEL / Hasan Karakaya’ya veda
hasan-veda

Hasan Karakaya’ya veda

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Suudi Arabistan ziyareti sırasında geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Yeni Akit Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Karakaya için Fatih Camii’nde cenaze töreni düzenlendi.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Suudi Arabistan ziyaretini takip ettiği sırada hayatını kaybeden Yeni Akit Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hasan Karakaya için Fatih Camii’nde cuma namazına müteakiben cenaze töreni düzenlendi.
Yeni Akit’in Halkalı’daki merkez binasında düzenlenen törenin ardından Hasan Karakaya’nın cenazesi Fatih Camii’ne getirildi. Törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun, Başbakan Yardımcısı Numan kurtulmuş,  İstanbul Valisi Vasip Şahin,  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan,  Turkuvaz Medya Yönetim Kurulu Başkanvekili Serhat Albayrak, Yeni Akit Gazetesi Sahibi Mustafa Karahasanoğlu, Hasan Karakaya’nın oğlu Fatih Karakaya, eşi Aysel Karakaya, kızı Ayşenur Karakaya ile gazete çalışanları katıldı. Karakaya’nın ailesi caminin avlusunda taziyeleri kabul etti.
Duayen gazeteci Hasan Karakaya için düzenlenen cenaze törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yanı sıra çok sayıda siyasi, meslek arkadaşı ve sevenleri katıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu da tabuta omuz verdi. Karakaya’nın tabutu, tekbir eşliğinde cenaze aracına taşındı. Cenaze daha sonra Edirnekapı Şehitliği’ne gömüldü.

veda1 veda3

MEDYAGUNDEM

kk8

“Adalet” dedikleri “CHP yargısı” olsun!

Rahmetli Hasan Karakaya 2011 yılında Yeni Akit gazetesinde CHP’nin yargıdaki militan kadrolaşmasını çarpıcı bir yazıyla …

akit2

Teröristbaşının avukatı niye avukatın oldu Aydın Doğan?

Doğan Holding’e yönelik FETÖ operasyonundan sonra Aydın Doğan’ın baş hukuk müşaviri Erem Yücel ile eski …

cemiyet

Gazeteciler Cemiyeti değil FETÖ kuklası; Hasan Karakaya için skandal çarpıtma!

Hayatta iken Yeni Akit Genel Yayın Koordinatörü Hasan Karakaya’nın ailesine alçakça iftira atan Fetullahçı Terör …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir