Anasayfa / GENEL / Halk TV’nin konuşan maymunu!
hakan-aygun2

Halk TV’nin konuşan maymunu!

Halk TV’nin yayın yönetmeni Hakan Aygün Mısır’daki askeri darbe olayını yorumlarken adeta rezil oldu. Ne isimler doğru ne yaptığı tarih doğru her şey Müslüman Kardeşleri kötülemek için…

Hakan Aygün’ün, “Hasan El Sabbah” diye bir isim uydurarak, Hasan Sabbah ile Hasan El Benna’nın bir kombinasyonunu yakalaması ve derin Mısır analizlerini bu müthiş kombinasyon üzerine devam ettirmesi ve bu argüman üzerinden İhvan’ı kötülemesi, izleyicileri dumura uğrattı.

Gezi olaylarının baş provokatörlüğünü yapan Halk TV’nin Genel Yayın Yönetmeni Hakan Aygün, büyük bir rezalete imza atarak cehaletini gösterdi. Mısır’da askeri darbeyle devrilen Müslüman Kardeşler’i (İhvan-ı Müslimin) kötülemek maksadıyla Halk TV’ye değerlendirmelerde bulunan Hakan Aygün, İhvan’ın kurucusu Hasan El Benna ile Haşhaşilerin lideri Hasan Sabbah’ı karıştırınca komik analizler ortaya çıktı.

Hakan Aygün, İhvan’ın kurucusunun “Hasan El Sabbah” olduğunu iddia ederek, Mısır’ın İhvanı ile Haşhaşileri birbirine karıştırıp çorba etti.

Hakan Aygün’ün, “Hasan El  Sabbah” diye bir isim uydurarak, Hasan Sabbah ile Hasan El Benna’nın bir kombinasyonunu yakalaması ve derin Mısır analizlerini bu müthiş kombinasyon üzerine devam ettirmesi ve bu argüman üzerinden İhvan’ı kötülemesi, izleyicileri dumura uğrattı. (Rotahaber)

 

MEDYAGUNDEM

halktv4

CHP’nin kanalından darbe çağrısı

CHP’nin resmi kanalına dönen Halk TV’de darbe çağrısı yapıldı.

chp4

FETÖ’nün siyasi ayağı CHP’den darbe ve kaos provokasyonu

CHP’nin kanalı Halk Tv’nin skandal alt yazısı tepki çekti. Hayır cephesinin yılmaz savunucusu CHP’nin kanalı …

halktv

İçimizdeki “lale”ler yine ihanet içinde

CHP’nin kanalı Halk TV, Türkiye’nin değil Hollanda’nın yanında yer aldı. Halk TV, Bakan Kaya’nın aracını …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir