Anasayfa / GENEL / Hala o alçaklığa susuyor musun Boydak?
sam3

Hala o alçaklığa susuyor musun Boydak?

MEDYAGUNDEM.COM- Ünlü sanatçı Leman Sam’ın skandal açıklamalarının ardından, kızı Şevval Sam annesinin hakaretlerine sahip çıktı.

Sanatçı Leman Sam, kesilen kurbanlarla ilgili; ”Benim için kurban kesenle IŞİD birdir” demiş ve bayramı Müslümanlara zehir etmişti.

Tartışmaya Leman Sam’ın kızı Şevval Sam da katıldı. Kıbrıs Konseri’nden sonra, Uçankuş TV’nin Magazin Merkezi Programı’nda konuşan Sam, annesini savundu. Şevval Sam şöyle konuştu;

”ANNEM HAYVANLARIN, İNSANLARIN ACI ÇEKMESİNİ İSTEMEZ”

”Sanatçı açık yara gibidir, dünyada her yaşanan acıya karşı duyarlıdır. Bu süreçte biz her kurban bayramında çok acı hikayelere şahit oluyoruz. Hayvanlar açısınsan özellikle. Bıçakla kovalananlar, kaçmasın diye bacağı kesilenler, tüfekle vurulanlar ve bunlar dünyada yaşam hakkına saldırı aslında. Bunlara gösterdiği hassasiyeti sert bir dille ifade etmiş ama aslında bütün mesele bu ızdırabın ibadetle alakası olmaması.

”KURBAN IZDIRAPTIR”

Onların nasıl dinle alakası yoksa bu ızdırabın da ibadetle bi alakası olmadığını düşüdüğünü çok iyi biliyorum en azından. Ben annemi çok iyi tanıyorum hayvanların acı çekmemesini, insanların acı çekmemesini isteyen Kobani’deki insanlar, açlıktan ölen cocuklar için oturup ağlayan bir insan.”

BOYDAK GRUBU HALA SUSUYOR

Annesinin İslam’a küfürlerine sahip çıkan  Şevval Sam, muhafazakarların sırtından para kazanan Boydak grubunun zengin ettiği reklam yüzü.

Ve bu alçaklığa dair Boydak grubunun hala söyleyebildiği tek bir söz yok.

sam2

 

MEDYAGUNDEM

boydak8

FETÖ’cü patronlardan ben ettim sen etme özürleri

Dumankaya ailesi bugün verdiği gazete ilanında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hitaben, “Hakkınızı helal edin, Biz de aldatıldık” …

gunes3

Bak Gülerce senin grubundan o gazete de “aklama operasyonu” diyor!

17-25 Aralık darbe girişiminin başarıya ulaşacağından emin olan FETÖ’cü işadamları bir araya gelerek hükümete tehdit …

leman-esra

O kadın yazardan Leman Sam’a suç duyurusu

Haber7 yazarlarından Esra Elönü, Twitter üzerinden sanatçı Leman Sam’ın kendisine hakaret ettiğini belirterek suç duyurusunda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir