MEDYAGUNDEM.COM- CNN Türk ekranında bu akşam Hakan Albayrak Fethullah Gülen’e öyle sert sözlerle seslendi ki, Cüneyt Özdemir’in eli ayağı birbirine dolandı!

İHH Mütevelli Heyeti Üyesi de olan Star gazetesi yazarı Albayrak, bugün paralel yapı tarafından İHH’ya yönelik yapılan operasyonla ilgili çarpıcı sözler sarfetti.

Van merkezli yapılan operasyonlarda hedef alınan İnsani Yardım Vakfı adına konuşma yapmak için canlı yayına katılan gazeteci-aktivist Hakan Albayrak Fethullah Gülen’e yüklendi. Cüneyt Özdemir’in Cemaat-İHH gerilimine ilişkin sorusuna cevap veren Albayrak, “Dünkü yayınlanan konuşmalarda görüyoruz ki Cemaat kadroları Fethullah Gülen’den habersiz ananas bile yemiyorlar. Her şeyi ona danışıyorlar, arz ediyorlar. Bu yüzden bunların yaptığı her sansasyonel işte Gülen’in onayı vardır. Gülen benim olaylarla ilgim yok demesin” dedi.

Albayrak’ın programın sonunda Gülen’e yönelik şu sert sözlerine Cüneyt Özdemir, “Çok sert oldu” diyerek öylece kalakaldı:

“Fethullah Gülen’e sesleniyorum, benim alakam yok deme. Senin adamların senden habersiz ananas bile yemiyorlar. Sen yaptırıyorsun bu işleri. Ve ben sana diyorum ki elinden geleni ardına koyma, biz iyileriz. Firavun bizim aleyhimizdeyse Karun bizim aleyhimizdeyse, sen bizim alayhimizdeysen onların  işbirlikçisi olarak biz istikametli bir yol üzerindeyiz demektir. Vesselam.”

İşte Albayrak’ın sözleri: