Anasayfa / GENEL / Gülen’den şimdi de sinsice “Erdoğan’a oy vermeyin” mesajı!
gulen-oy

Gülen’den şimdi de sinsice “Erdoğan’a oy vermeyin” mesajı!

Fethullah Gülen “Nifak Çağı ve Cumhurbaşkanlığı Seçimi” başlığıyla seçim özel yayını yaptı. Daha önce kendi sinsi yöntemiyle Ekmelettin İhsanoğlu’na oy isteyen Gülen bu kez paralel takiyyeci yöntemle “sakın Erdoğan’a oy vermeyin” çağrısı yaptı.

gulen-ekmel1

Cemaat’e Cumhurbaşkanlığı seçiminde nasıl hareket etmeleri gerektiğini tek tek anlattı.

Konuşmasına Erdoğan’ın da adını sayarak “Dilediğiniz adaya verin” diye seslenen Gülen, yaptığı uzun açıklamada sözü döndü dolaştırdı “Erdoğan’a oy vermeyin” demeye getirdi.

KÖŞK SEÇİMİNİ SORDULAR

“Cumhurbaşkanlığı seçimiyle alakalı değerlendirmelerinizi ve tercih hususundaki tavsiyelerinizi lütfeder misiniz?” sorusuna uzun bir açıklama ile cevap veren Gülen şunları söyledi:

“Millete zulmedene oy vermeyin de kime verirseniz verin. Sayın Başbakan Tayyip Erdoğan’a verin, Sayın Ekmelettin Bey’e verin, Sayın Selahattin Bey’e verin, kime isterseniz verin. Fakat oy verirken, şu nifak alametleri kendisinde bulunanlara Allah aşkına, Peygamber hatırına vermeyin. Bu kim olursa olsun! Benim babam da olsa, amcam da olsa, öz kardeşim de olsa, kırk elli seneden beri bağrıma bastığım insanlardan biri de olsa, bu sıfatlar bulunanlara vermeyin. Zulmedene vermeyin, millete haksızlık yapana vermeyin, kanun nizam tanımayanlara vermeyin, keyfîliklerini kanun yerine koyanlara vermeyin; kime verirseniz verin.”

MEDYAGUNDEM

ekmel

CHP ile ekmeği bile zor bulursunuz!

Ekmeleddin İhsanoğlu, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde çekilen fotoğraflarının ödemeleri yüzünden mahkemelik oldu. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’ın …

t-akar2

İhanet korosu PKK’ya vuran Genelkurmay Başkanı’na vuruyor!

Doğan Medya, Gülenci gazeteler, Can Dündar’ın Cumhuriyeti, ihanetin Sözcü’sü ve diğerleri… Hepsi PKK’nın sözcülüğünü yapan …

lys2

Bu kez LYS’de FETÖ hırsızlığı soruşturması

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca, 2014 Lisans Yerleştirme Sınavında (LYS) usulsüzlük yapıldığı iddialarına ilişkin soruşturma başlatıldı. KPSS’deki …

1 Yorum yapıldı

  1. Siyasetle Bizim İşimiz Olmaz Diyene Bak

    Seni Allah bildiği gibi yapsın İnşallah! Şimdi de Sayın Selahattin Bey oldu heee! Ulan iki gün öncesine kadar Kürtler yok edilmeli diyen sen değil miydin? Paralel Hakim Savcılarına emirler, talimatlar verip KCK’dan sayısız suçsuz günahsız insanı infaz ettiren sen değil miydin?… Şimdi mi Sayın Selahattin Bey oldu. Yalan yalan, yalan! Hayati yalan, dolan, takiyeden başka hiçbir şey değil. Hayatını inşaları kandırmak üzere inşaa etmiş, emelleri için her türlü kepazeliği mubah görmüş birisi olarak kuldan utanman yokta, Allah korkusu da yok mu? Hey be münafık! Cebrail (A.S) bile oy vermeyecek kadar dinle alay eden, siyasetle bizim işimiz olmaz diyen, asıl kanun nizam tanımayan, biri çıkmış şimdide falancaya falancaya oy verin diyebilecek kadar alçalabiliyor. Bu ülkede, ülkeye senden başka Zulmeden Zalim var mı? Allah seni bildiği gibi etsin İnşallah! Cehenneme kadar yolun var sülük, habis ur…herif!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir