Anasayfa / GENEL / Gülen terör örgütünün o kaçak tetikçisi için müthiş tabir; Mister Paralel Başkaçan!
korkmaz1

Gülen terör örgütünün o kaçak tetikçisi için müthiş tabir; Mister Paralel Başkaçan!

Kayıtlara geçsin diye bugün Yeni Şafak’ta Tamer Korkmaz’ın yazısındaki çarpıcı bir ifadenin altını çiziyoruz. Korkmaz “Gladio’nun bağları!” başlıklı yazısında Gülen terör örgütünün firari tetikçisi Emre Uslu için “Paralel Başkaçan” nitelemesinde bulundu. “Cuk” diye oturan sıfat için Korkmaz’ı tebrik ediyor ve yazısındaki o bölümü dikkatlerinize sunuyoruz:


MİSTER PARALEL BAŞKAÇAN

17 Şubat 2009’da, CIA ile bağlantılı Jamestown Vakfı’nın “ABD ve Avrupa’nın Avrasya’daki Enerji Güvenliği Sorunları” başlıklı toplantısına konuşmacı olarak katılan isimlerden birisi de Zeyno Baran’dı.

Diğer bir konuşmacı ise günümüzün Paralel Başkaçan’ıdır! Mister Başkaçan, 2008-2009’da Jamestown için “araştırmacı” sıfatıyla çalıştı!
Bu “iliştirilmiş” elemanın, Jamestown Vakfı’nın “Eurasia Daily Monitor” yayınındaki 14 Temmuz 2008 tarihli yazısında Abdüllatif Şener’i parlatma çabalarını hatırlıyoruz!
O yazıda, Anayasa Mahkemesi’nin AK Parti’yi kapatma ihtimali için “kuvvetle muhtemel” görüşü dile getiriliyordu. Yazıdan iki hafta kadar sonra AYM’nin kararı “kapatmama” yönünde çıkınca Jamestown Vakfı’nın, Paralel Eleman’ın ve Şener’in hayalleri suya düşmüştü! Kapatılmama kararının ardından konuşan Şener “AKP iktidarının eceli benim elimden olacak” diyordu! (31 Ağustos 2008) Günümüzde, Perinçek ve Esad’la “yanyana”dır.
Şimdilerde, ABD’ye sığınmış durumdaki Paralel Başkaçan mı, önceki yıllarda Mister Dalan’ın Yeditepe Üniversitesi’nde çalışmıştı. Başka? WINEP’de staj da yapmıştır!
WINEP (Washington Institute for Near East Policy) Derin ABD’ye bağlı faaliyet gösteren, İsrail yanlısı bir kuruluştur.
ABD’deki Yahudi lobisine dâhil “American Israel Public Affairs Committee” (AIPAC) kadrosunun ön ayak olmasıyla kurulmuştur, WINEP…
AEI (American Enterprise Institute) ise AIPAC’ın desteğiyle faaliyet yürütür. Neo-Con’cu Michael Rubin, AEI’ın analistleri arasındadır.
Rubin mi, 12 Şubat 2013 tarihinde Washington’da, Gezi Kalkışması senaryosunun yazıldığı toplantının moderatörüydü!

KORKMAZ’IN YAZISININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

tsk2

TSK’ya darp kumpası

Hudut hattında yakalanan kaçaklara kötü muamele yapan askerlerin görüntülerinin yurt dışından servis edildiği belirlendi. Söz …

truk

İşte Türk budur!

İftira atıyorsunuz, dışlıyorsunuz ama bunu yaptığınız Türkler, korkusuzca vahşi saldırganı durdurup onlarca insanın hayata veda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir