Anasayfa / ANALİZ / Ah Nedim Şener şimdi senin gazeteci arkadaşların bu utanmaz Gülencilerin iti olmuş!
nedim4

Ah Nedim Şener şimdi senin gazeteci arkadaşların bu utanmaz Gülencilerin iti olmuş!

Gazeteci Nedim Şener, “Paralel Başkaçan”  Emre Uslu’yu rezil rüsva etti.


MEDYAGUNDEM.COM- Fetullahçı terör örgütünün en mağdur ettiği gazetecilerden biridir Nedim Şener… Twitter’da kendi çapında Gülencilerle mücadele eder ama gelin görün ki sesi ne patronu Aydın Doğan için çıkar, ne de bugün her biri paralel örgüte tetikçi olmuş gazeteci arkadaşları için….

Şener haysiyetli bir gazetecidir… O Ahmet Şık gibi yapmadı. Şık bizzat kendisini cezaevine yollayanlara bugün tetikçi yazıldı. Nedim Şener’in yakın gazeteci arkadaşları şimdi Cumhuriyet gazetesinde Gülen örgütü hesabına çalışıyorlar.

Şener eminiz ki patronu Aydın Doğan’ın medyasını Gülen örgütüne teslim etmesine de içerliyordur…

O her ne olursa olsun Fetullahçı terör örgütüyle mücadelesini gerek Posta’daki köşesinden, gerekse de Twitter’dan veriyor.

Mesele bugün…

Dün gazetecileri hapise yollatan “Paralel Başkaçan” Taraf yazarı Emre Uslu’nun demokrasi havarisi kesilmesine dayanamadı, “Utanmaz adama bak, gazetecilerin tutuklanmasında yazılarıyla görev alan polis eskisi ifade özgürlüğü savaşçısı olmuş. İfade özgürlüğü kampanyacısı cemaat tetikçisi polis eskisi Emre Uslu,savcının çalıştığım gazeteyi basmasını önermişti” diye yazdı.

nedim

nedim1

Uslu Taraf’ta 2011 yılında, “Mehmet Baransu’nun ortaya çıkardığı Nedim Şener ile Hanefi Avcı’nın kitabına ilişkin çelişkilerden sonra Şener’in bilgisayarına savcılığın el koyması hukuki zorunluluk oldu. Bu gerçekleşirse kimse basın baskı altında diye bağırmasın…” diye yazarak Nedim Şener için polisin gazetesini basmasını istemişti.

Bugün Yeni Şafak’taki köşesinde Tamer Korkmaz’ın müthiş bir tanımlama getirerek “Paralel Başkaçan” dediği Emre Uslu’nun bugün Gülen örgütü tetikçileri için “özgürlük” istemesi utanmazlığın ve ahlaksızlığın en büyük örneği…

MEDYAGUNDEM

teror

CHP bu alçak teröristlerle yürüyor!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözde adalet yürüyüşü adı altında planladıkları kirli tezgah gün geçtikçe …

uslu1

FETÖ’cü firari teröristten Başbakan’a ölüm tehdidi

FETÖ’nün tetikçisi, firari Emre Uslu sosyal medyadan Başbakan Binali Yıldırım’a tehditler savurdu. Uslu, trafik kazasında …

uslu1

FETÖ’nün kuduz köpeği dolandırıcı çıktı!

Emrullah Uslu’nun, master ve doktora eğitimi bahanesiyle yurt dışında geçirdiği süre boyunca devlete yüklü borç …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir