Anasayfa / ANALİZ / Gülen terör örgütü sokağa hazırlanıyor; Gezi kalkışması taktikleri devrede!
okuyan-kadin

Gülen terör örgütü sokağa hazırlanıyor; Gezi kalkışması taktikleri devrede!

Tertip, kumpas, tezgah, senaryo, tiyatro… Ne derseniz deyin… Gülen örgütünün her türlü kaos, darbe, sokak eylemleri ve provokasyon konusunda nasıl uzman olduğunu gösteren bir kanıt daha ortaya çıktı.


MEDYAGUNDEM.COM- Gezi kalkışmasında “duran adam” senaryosuyla kitleleri sokak terörüne çekmek için kullanılan yöntemin aslında bir “paralel akıl” olduğunu gösteren detay bugün Zaman gazetesinden geldi. Zaman’da “Okuyan kadın” başlığıyla yayınlanan haber analizde, Çağlayan Adliyesi önünde yağmur altında dua ederek bekleyen bir kadın üzerinden “sokak eylemleri” yüceltildi, Gülen örgütü sokağa hazırlandı. Kullanılan yöntemse Gezi kalkışmasından bildiğimiz “duran adam” benzeri bir taktikti.

gene-sharp

Gülen örgütünün “kafası” ve “ruhu” sömürgeleşmiş pek bir Amerikanperver yazarlarından Sevgi Akarçeşme’nin yazdığı haber analizde, Gülen örgütünün sokak eylemlerine çekilmesi için bakın nasıl senaryo yazıldı:

“Biz yağmur ve soğuktan kafeteryaya sığınmışken birisi ‘dışarıda tek başına bir kadın dua ediyor, meydanın ortasında’ deyince gidip kendim görmek istedim. Karşıma, yukarıda gördüğünüz ‘okuyan kadın’ görüntüsü çıktı. Değil fotoğrafının çekildiğinin, büyük ihtimalle kendisine bakanların bile farkında değildi. Elindeki dua kitabına odaklanmıştı. Vatan’da, Çağlayan’da, gazetemiz ve Samanyolu önünde toplanan binlerce benzer kadın gibi kaybolan adaleti Allah’tan istiyordu.

Bu ülkede demokrasi toplum tabanında yerleşecekse ‘Özgür medya susturulamaz’ sloganlarına yakaran kalpleriyle eşlik eden ‘okuyan kadın’lar ve onların yetiştirdikleri çocuklar sayesinde olacak.”

Bu yayınlar önümüzdeki süreçte Gülen terör örgütünün Gezi kalkışması eylemler için daha çok sokağa oynayacağının habercisi…

Böyle böyle sokak kutsanarak Gülen örgütü iyice militanlaştırılıyor, Türkiye’de kaos için her yolun zorlanacağı anlaşılıyor.

okuyankadin

MEDYAGUNDEM

feto-robot

Nasıl robotlaşıyorlar?

15 Temmuz darbe girişimi, meselenin psikolojik boyutuyla ilgili bir çok soruyu da beraberinde getirdi: Gülen …

dink-feto

İddianamedeki çarpıcı detay; işte Dink cinayetindeki FETÖ rolü

Hrant Dink cinayetine ilişkin iddianamede, ‘Gülen Örgütü’nün’ cinayetten önce bütün detayları bildiği ancak işlenmesini beklediği …

cami-pkk1

Cami yakarak İslam’a da savaş açan PKK’yı sözde Müslüman Gülenciler savundu!

Cami yakarak İslam’a savaş açan PKK’yı sözde Müslüman olduğunu iddia eden Gülenciler savundu. MEDYAGUNDEM.COM- Düşünün …

1 Yorum yapıldı

  1. turkçülük kılıfıyla sokaklara inecekler var gibi…erzurum ve civarında….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir