Anasayfa / GENEL / Gülen örgütüyle aynı yatağa girenin akıl sağlığı bozuluyor!
balbay

Gülen örgütüyle aynı yatağa girenin akıl sağlığı bozuluyor!

CHP Milletvekili ve Cumhuriyet yazarı Mustafa Balbay, maden facialarının ‘Cumhuriyet değerleri terk edildiği’ için “ilahi bir ceza” olduğunu savundu.

Son dönemde Gülen örgütüyle aynı yatağa giren CHP ve Cumhuriyet gazetesinden iyice akıl sınırlarını zorlayan sapkınca yorumlar gelmesi pes dedirtti.

Mustafa Balbay, Cumhuriyet gazetesindeki köşesinde, maden facialarının resmi bayramlara denk gelmesini ilginç bir şekilde yorumladı.
İşte Balbay’ın yazısındaki o bölüm;
BU FACİALAR İLAHİ ADALET
 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlamaya hazırlanırken Soma faciasını yaşadık. Doğal olarak tüm bayram kutlamaları iptal edildi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlamaya hazırlanırken de Karaman’ın Ermenek ilçesinden gelen acı haberle sarsıldık. Bu kez de Cumhuriyet Bayramı’nın şölensel bölümleri iptal edildi.
 
 Kim bilir belki de ilahi adalet, “Cumhuriyeti ne hale getirdiniz? Bütün değerlerini erozyona uğrattınız. Ülkeyi çağdaş uygarlık seviyesine değil, ortaçağa taşıdınız. Bütün bunlar üstüne bayram mı kutluyorsunuz?” diyor.

 

MEDYAGUNDEM

volta1

CHP’den ucuz tiyatro!

Türkiye’nin açık bir cezaevi olduğunu söyleyen CHP’li vekiller, Ankara’da volta atmaya başladı. Ankara’da bir araya …

balbay

Hitler bozuntuları; CHP’de biri bitiyor diğeri başlıyor

CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Afyonkarahisar’da sügürgeli hayır mitingi yaptı. CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, …

marti1

Bu CHP’lilere ne içiriyorlar; ‘evet’ korkusu neler yaptırıyor?

Martıyla koyu bir sohbete dalan CHP’li Mustafa Balbay, cezaevindeyken “Hayatımızdaki artılar, tepemizdeki martılar” dediğini söyledi. …

2 Yorumlar

  1. Kemalist olsa emperyalizmin organizatör partisinde olmazdı. Bunlar tescilli neo-con çocukları…

  2. Ne yapmak lâzım şimdi Mustafa? Arşivlere girip,Cumhuriyet kurulduğundan bugüne dek yaşanan faciaların listesini mi çıkartayım? Haşa! Sümme haşa! Allah (A.C) kafanıza beyin yerine çamur mu doldurmuş sizlerin?
    Babanız Ecevit zamanında yaşadığımız felâketleri mi yazayım.Yoksa,daha gerilere gidip Erzincan depreminden falan mı bahsedeyim..?
    Eleştiri tamam,bir sözüm olamaz.Da, sizinki eleştiri değil.,Bu tür fırsatları kaçırmadan,İslâm düşmanlığı yapmak…Öte âlemde, adının Mustafa olması kurtarmaz seni bilesin..!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir