Anasayfa / GENEL / Gülen örgütünün sandık sabotajına dikkat!
sandik

Gülen örgütünün sandık sabotajına dikkat!

MEDYAGUNDEM.COM- Gülen örgütü 30 Mart’taki son yerel seçimde Cihan Haber Ajansı üzerinden “sandık kaosu” yaratmış, CHP’nin önde olduğu sahil kesiminin sonuçlarını önceden abonelerine servis ederek, seçimi CHP kazanıyormuş da sandıkta Ak Parti hile yapmış gibi bir algı operasyonu ve provokasyona imza atmıştı. Oysa yıllardır Türkiye’de her seçim sonucu sandıkların kapanmasıyla birlikte Doğu’dan gelen sonuçlarla birlikte adım adım kamuoyuna duyurulurdu.

Bu teamülü uygulayan Anadolu Ajansı, Gülen örgütünün haber ajansı Cihan yüzünden de hedef tahtasına konmuş, Enver Aysever gibi militan gazeteciler CNN Türk canlı yayınında öfke ve küfürlerine engel olamamışlardı.

enver1

Aynı iğrenç tezgahın 10 Ağustos’taki Cumhurbaşkanlığı seçiminde de Cihan Haber Ajansı tarafından uygulanacağı belirtiliyor.

Gülen örgütünün ajansının yine CHP’nin güçlü olduğu kıyı kesiminden gelen oyları abonelerine servis edip, Ekmelettin İhsanoğlu’nu önde göstererek “sandık kaosu” yaratmasından şüphe ediliyor.

Bu nedenle Gülen örgütünün ajansını kullanacak gazete ve televizyonların bu paralel tezgahına gelmeyin..

sandik

sabote

mansur1

aa

MEDYAGUNDEM

merkel

Titre Merkel!

Türkiye’de 16 Nisan’da yapılacak cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi halk oylaması için Almanya’da 13 noktada kurulan sandıklarda …

feto-robot

Nasıl robotlaşıyorlar?

15 Temmuz darbe girişimi, meselenin psikolojik boyutuyla ilgili bir çok soruyu da beraberinde getirdi: Gülen …

cihan3

Her seçimde algı operasyonlarıyla şaibe oluşturan FETÖ’nün ajansına da kayyum!

Cihan Haber Ajansı’na saat 19:00 itibariyle kayyum ataması gerçekleşti. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, Cihan Haber Ajansı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir