Anasayfa / GENEL / Gülen örgütünün abili ablalı eller havaya köpük partisi!
kopuk-parti

Gülen örgütünün abili ablalı eller havaya köpük partisi!

Fethullah Gülen’in adamı, cemaatin twitter sözcüsü Faruk Arslan’ın inkar ettiği köpük partisinin videosunu  ahaber.com.tr yayınladı.


Yeni Akit’in haberine göre; Gülen grubunun tetikçisi olan Arslan’ın ahlaksız görüntüsünde teknede yarı çıplak kadınlarla beraber köpük partisi yaptığı görüldü. Kardeşi Ömer Arslan’la beraber köpük partisine katıldığı öğrenilen Arslan’ın, burada kardeşiyle beraber fotoğraf çektirdiği belirlendi. Ömer Arslan daha sonra ağabeyi ile çektirdiği bu fotoğrafı sosyal paylaşım sitesi facebook’ta paylaştı.

faruk-kopuk

faruk-kopuk

Şu anda Kanada’da yaşayan Faruk Arslan sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden herkese ahkam kesmesiyle tanınıyor. İslami söylemlerde bulunan Arslan’ın, Pakize Kıray isimli bir hanımefendi ile uğraştığı ve bu hanımefendinin başı açık fotoğrafını paylaşarak, “Pek İslami bir görüntüsü yok” dediği görülüyor. Teknede yarı çıplak kadınlarla beraber köpük partisi yapan Arslan’ın, başka bir kişi için bu yönde yorum yapması yüzsüzlüğün bu kadarına da pes dedirtti.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

FARUK ARSLAN “MONTAJ” DEDİ

Faruk Arslan ise Facebook hesabından, haberde yayınlanan fotoğrafın montaj olduğunu savundu. Avukat arkadaşlarının Yeni Akit’ten “montaj fotoğraf” için yüklü tazminat alabileceğini söylediklerini ekledi. Ancak Arslan’ın inkar ettiği o görüntülere ahaber.com.tr ulaştı. Görüntülerde Faruk Arslan’un köpük partisindeki dans şovu açıkça görülüyor.

FARUK ARSLAN’DAN ERDOĞAN’A HAKARET

Twitter’daki paylaşımlarında sürekli Gülen örgütünün propagandasını yapan Arslan’ın ayrıca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ise birçok hakaretlerde bulunduğu görüldü. Arslan’ın, Gülen örgütünün yayın organlarında yaptığı görevler şu şekilde:
Azerbaycan Zaman gazetesinde muhabirlik, haber müdürlüğü ve köşe yazarlığı yaptı. CHA Azerbaycan temsilciliğini 3 yıl yürüttü. 2 yıl süresince Türkiye’de yayımlanan Zaman gazetesinde Bakü Mektubu adlı köşeyi yazdı. Zaman gazetesinde 2000 yılı sonuna kadar Ankara’da diplomasi, yurtdışı baskılar, dış politika ve enerji muhabirliğini yürüttü. 14 ülkede basılan Zaman’lara yönelik özel araştırma dosyaları hazırladı. 2000-2001’de Kanada Zaman gazetesi temsiciliği görevini üstlendi, Toronto muhabiri olarak çalıştı.

MEDYAGUNDEM

faruka3

FETÖ’nün köpük partilerindeki kopkopçusunu hacklediler!

Fetocu terör örgütünün Kanada’da yaşayan köpük partilerinin aranılan kopkopçu militanı Faruk Arslan’ı Twitter’da hacklediler… Arslan’ın …

himmet-hirsiz

Himmet hırsızı Fetullahçılar!

Gülen örgütünün elemanları, milletten toplanan himmet paralarıyla eğlence yerlerinde ve kumarhanelerde gününü gün ediyor. Savcısı …

faruk-kopuk7

Gülen’in “altın nesil”inin köpük partisinden yeni fotoğrafları!

Gülen örgütünün Twitter’daki sözcülerinden Faruk Arslan’ın inkar ettiği köpük partisinin yeni fotoğrafları da ortaya çıktı. …

1 Yorum yapıldı

  1. Köpükcü-Keseci Faruk

    La twitter zoytarısı Faruk göbeğin deligi gözüküyor, abdest tazelemen gerekir. Feto’ya göre göbekle diz arasında sıkıntı yok mu yosam? twitter zoytarısı Faruk bu pozisyonlar keseden önce miydi, sonra mıydı? Hııı!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir