Anasayfa / GENEL / Gülen örgütüne hak ettiği kapak!
cafcaf1

Gülen örgütüne hak ettiği kapak!

Mizah dergisi Cafcaf dergisi, 28 Şubat sürecinde Necmettin Erbakan’a “beceremediniz, artık bırakın” diye seslenen Gülen’i kapak yaptı.

GÜLEN’İ 17 YIL ÖNCEKİ SÖZLERİYLE VURDULAR

Dergi, 28 Şubat’ta askerlerin Erbakan hükümetini baskı altına aldığı dönemde yaptığı açıklamalar tartışma konusu olan Fethullah Gülen’e o günkü sözleriyle mesaj verdi.

Fethullah Gülen 1997 yılında Necmettin Erbakan’ın başında bulunduğu hükümete yönelik sert bir mesaj vermiş ve “Beceremediniz, artık bırakın” demişti.

zaman-28subat2

“BECEREMEDİNİZ ARTIK BIRAKIN”

Cafcaf dergisi ise Fethullah Gülen’in 17 yıl önceki o sözleriyle vurdu. Dergi, 2012 MİT kriziyle başlayan süreçte sivil hükümeti yıkmaya yönelik birçok girişimde bulunan ancak bu girişimlerin tamamında hayal kırıklığına uğrayan Cemaat’e Gülen’in sözlerini hatırlattı. Derginin son sayısındaki kapakta Fethullah Gülen çizilirken “Beceremediniz artık bırakın” sözleri yer aldı.

cafcaf

hurriyet-beceremediniz

MEDYAGUNDEM

tuncay2

FETÖ’nün siyasi ayağı CHP’den itiraf; Erbakan’ı FETÖ devirdi

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan’dan 28 Şubat postmodern darbesine ilişkin itiraf gibi bir açıklama geldi. …

erdogan6

Hiçbir beşeri güç tarihi susturamaz!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a dün Zonguldak’taki toplu açılış törenindeki konuşmasından sonra tarihi anlamı olan bir …

rockefeller

Allah’a meydan okuyan ailenin karanlık yüzü

Dünya ekonomisinde önemli bir isim olan ve Amerikan kapitalizmiyle özdeşlemiş şahıslardan olan David Rockefeller kronik …

1 Yorum yapıldı

  1. BECEREMEDİNİZ İTTİRİN GİDİN LAN İSRAİLE MAKLUBECİ NANELER SİZİ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir