Anasayfa / GENEL / Gülen örgütünden çöktükleri yalıda ihanet toplantılarına devam!
yali

Gülen örgütünden çöktükleri yalıda ihanet toplantılarına devam!

Mülhak Köprülüzade Hafız Ahmet Paşa Bini Numan Ağa Vakfı’na ait Boğaz manzaralı yalıyı katakulli ile ele geçiren Fetullah Gülen’in Onursal Başkanlığını yaptığı Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı, yalıda yabancı misyon şeflerini ağırlamaya devam ediyor. Kuzguncuk’taki 50 milyonluk yalıya 2 bin 534 TL kira ödeyen GYV, ihanet toplantılarını burada sürdürüyor.


Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı (GYV), Üsküdar Kuzguncuk’ta üzerine çöktüğü ortaya çıkan boğaza nazır Hafız Ahmet Paşa Yalısı’nda, AK Parti Hükümeti’ne sövmeye devam ediyor. Katakulli ile ele geçirdiği yalıda, yabancı misyon şeflerini ağırlamaya devam eden GYV, misyon şeflerini yanlarına çekip, hükümete karşı kışkırtıyor.

GYV, GÜNEY AFRİKALI GAZETECİLERİ YANLARINA ÇEKİP, HÜKÜMETE SÖVDÜRTTÜ

Fetullah Gülen’in Onursal Başkanlığını yaptığı Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı, 2006 yılında şaibeli bir şekilde Mülhak Köprülüzade Hafız Ahmet Paşa Bini Numan Ağa Vakfı’na ait Hafız Ahmet Paşa Yalısı’nı ele geçirdi. 50 milyonluk yalıyı Kuzguncuk Ofisi olarak kullanan Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı, 2 bin 534 TL gibi çok cüzi bir kira ödediği yalıda, yabancı misyon şeflerini lüks ve şatafat içerisinde misafir edip, AK Parti Hükümeti’ne yönelik çalışmalarda bulunuyor.

GYV, geçtiğimiz hafta milyonluk yalıda düzenlediği medya toplantısında, Güney Afrikalı gazetecileri misafir etti. Güney Afrikalı gazeteciler ise toplantıda AK Parti’yi yerden yere vurdu. Güney Afrikalı gazeteciler toplantıdaki açıklamalarında, Türkiye’de ifade ve düşünce özgürlüğünün olmadığını iddia ederken, gazetecilere ise baskı yapıldığını ileri sürdü.

(HÜSEYİN KULAOĞLU/YENİ AKİT)

MEDYAGUNDEM

feto

FETÖ’ye BM darbesi

FETÖ ile ilişkili oldukları için KHK ile kapatılan Kimse Yok Mu Derneği, Gazeteciler ve Yazarlar …

yali1

FETÖ yine tarihi bir yalıya çöktü

Paralel Yapı’nın kurumsal yüzü olarak bilinen Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı, Hafız Ahmet Paşa Yalısı’na el …

fetoakad

PKK sevici akademisyenlere Fetocu teröristlerden beklenen destek açıklaması

FETÖ sempatizanlarının maaşlarından yapılan zorunlu kesintilerle, zekat paralarıyla, çalınan sınav sorularından kazanılan paralarla finanse edilen …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir