Anasayfa / ANALİZ / Gülen örgütü Saadet Partisi’ni de sattı; Milli Görüş’ü “İran ajanı” ilan ettiler!
saadet

Gülen örgütü Saadet Partisi’ni de sattı; Milli Görüş’ü “İran ajanı” ilan ettiler!

Gülen örgütünün güdümüne giren Mustafa Kamalak’ın genel başkanı olduğu Saadet Partisi’ne büyük şok. Gülen örgütünün kanalında Saadet Partilileri “İran ajanı” ilan ederek resmen Milli Görüş’ün partisini sattılar!


MEDYAGUNDEM.COM- Milli Görüş çizgisinin devamını temsil eden Saadet Partisi’ne Gülen örgütü kazığı… Mustafa Kamalak’ın genel başkanı olduğu Saadet Partisi son dönemde Gülen örgütünün güdümünde hareket ediyor, Gülen örgütünün çıkarlarına hizmet ediyordu.

Saadet Partisi için Gülen örgütü ile “yol arkadaşlığı” yapılamayacağının en önemli habercisi paralel televizyon kanalından geldi. Taciz, küfür, hakaret gibi bilumum adi suçlar sebebiyle cemaat okullarından kovulan Osman Özsoy, Samanyolu Haber TV’de Saadet Partisi yönetimini “İran ajanı” ilan etti.

oszoy

Dün akşamki canlı yayında Özsoy, “Milli Selamet Partisi gençlik kadroları ve Milli Selamet Partisi yönetimi 1979’da İran devriminden inanılmaz etkilendiler. Şu an yaşı 50’nin üzerinden olan kuşak İran sempatizanıdır. Ak Parti milletvekilleri de var bunun içinde çok sayıda.” diyerek özellikle Saadet Partisi ve genel başkanı Mustafa Kamalak’ı da “İran ajanı” ilan etti.

Özsoy’un “İran Türkiye’de kılcal damarlara sızdı. Bunda da Milli Görüş’ün bugün yaşları 50’nin üzerinden olan yöneticileri üzerinde etkili oldular” şeklindeki skandal laflarıyla Saadet Partisi nasıl tavır belirleyecek merak ediliyor.

İşte skandal sözler:

MEDYAGUNDEM

erbakan

Şimdi Saadet Partisi düşünsün!

Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan, yeni bir parti işaretinde bulundu. Fatih Erbakan, alternatif …

sp

FETÖ Saadet tarlasını iyi sürmüş dedirten gözaltı

TÜRKİYE’de FETÖ gözaltıları ve operasyonları devam ederken günün flaş haberi Kayseri’den geldi. Kayseri’de Fetullahçı Terör …

ozsoy2

Hırsızlıkla prof olan FETÖ’cü sapığa da müebbet

FETÖ’nün medya yapılanmasına ilişkin hazırlanan yeni iddianamedeki 17 isimden biri Osman Özsoy oldu. Bu iddianame 15 …

2 Yorumlar

  1. Ne tavır göstermesi ! Bugünkü Milli Gazete nin manşetine bakın da anlayın.

  2. Evet Orhan kardeşim de onu açıklamış, ama sadece bugünkü Milli Gazeteyi değil 2-3 yıldan beri Saadet Partisi adına konuşan Genel Başkan dahil tüm yetkilileri sırf Ak Parti düşmanlığı için paralel ihanet çetesinin her türlü ahlaksız iftirasına sahip çıktılar ve hala devam ediyorlar. Kendilerini ikaz ediyoruz, Ak Parti düşmanlığı sizi adaletten ayırmasın. Çünkü bu şebeke için elebaşlarından başka hiç bir kutsal yoktur. Onlara bir konuda fetva gerekirse onu Kur’andan veya Hadislerden değil liderlerinin ucube kitaplarında ararlar. Çünkü hayatlarından İslam’ı, Kur’an-ı, Hadis’i çıkardılar yerine Feto’nun sözlerini koydular. Saadet Partisi ve Milli Gazete ise oy alacağını zannederek bu sapkınlıkardan rant devşirme peşinde. Rabbim bir an önce hem paralel şebeke mensuplarının hem de Saadet Partililerin akıllarını başlarına döndürsün. Amin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir