Anasayfa / GENEL / Gülen örgütü elemanlarına Hıristiyan isimleri!
gulen

Gülen örgütü elemanlarına Hıristiyan isimleri!

Gazetemiz Yayın Koordinatörü Hasan Karakaya’nın bugünkü yazısında, Cemaat mensuplarının “tedbir”in dozunu iyice kaçırıp, “Hıristiyan isimleri” almaya başladıklarını yazdı..

İşte o yazı:

Aşağıda okuyacağınız gibi; nüfus cüzdanlarında “Müslüman” yazıp da, “İslâm’a alerjileri” olan kişilerle uğraşıyoruz… Ya “Gülen Cemaati” mensuplarına ne diyeceğiz…

ABD’de yaşayan İbrahim Karataş dostumuzdan gelen bir “mail”e göre; Cemaat mensupları,“tedbir”in dozunu iyice kaçırıp, “Hıristiyan isimleri” almaya başlamışlar, iyi mi?..“Hıristiyanlarla diyalog” kuracaklar ya, “Müslümanlık”larını gizliyorlarmış!..

İbrahim Karataş’ın bildirdiğine göre; “Gülenistler’in kendilerine taktıkları isimler” şöyleymiş:

Dean Sümer, Ahmet “Matt” Avşaroğlu, Sel Özcelebi, Gültekin John Aytekin, Hasan (Hansan)Bozaslan, “Jon” Ömüral, John Fatih Zırıh, Yusuf (Joseph) Düzgün, Ümit “Kenneth” Peçen,John Can Topuz, Hüseyin (Joseph) Hurmalı, Joseph A.Polat, Murat (Brad) Akbaş, Alp (Al)Ataizi, Andy Gökçe, Davut (Davud) Karabay, Selçuk (Steven) Keskintürk, Remzi (Ramsey)Öten, İsmail (İke) Öziş, Timur (Tim) Saka, Joseph Vural David Yılmaz, Erhan (Ed) Yılmaz.

“İsim”lerini traşladıklarına göre, herhalde “badem bıyık”larını da kökten kazımışlardır!..

Bakalım daha ne kılıklara girecekler?..

KARAKAYA’NIN YAZISI İÇİN TIKLAYIN

MEDYAGUNDEM

kk8

“Adalet” dedikleri “CHP yargısı” olsun!

Rahmetli Hasan Karakaya 2011 yılında Yeni Akit gazetesinde CHP’nin yargıdaki militan kadrolaşmasını çarpıcı bir yazıyla …

akit2

Teröristbaşının avukatı niye avukatın oldu Aydın Doğan?

Doğan Holding’e yönelik FETÖ operasyonundan sonra Aydın Doğan’ın baş hukuk müşaviri Erem Yücel ile eski …

soner-enis

FETÖ’nün Hürriyet ve CHP imamı!

Soner Yalçın Sözcü gazetesinde “Cemaat’in CHP imamı” başlıklı yazısıyla CHP milletvekili Enis Berberoğlu’nun FETÖ bağlantısını …

1 Yorum yapıldı

 1. Sapığın peşinden koşanlar

  Bunları vatandaşa, tabanlarına taşımak gerekiyor. Bu ülke gariplikler ülkesi, yazıldığı veya konuşulduğu yerde kalan bir ülke, hakikatlerin bir şekilde topluma ulaştırılıp, kabullendirilmesi gerekmektedir.

  İman esaslarını ifade eden “Amentü” kelimesi, sözlük manasında kısaca “iman ettim=inandım, tasdik ettim, güvendim” demektir. Yani mü’min (imanlı) olmanın altı şartı vardır.
  “Amentü billahi ve melaiketihi ve kütübihi ve rusülihi ve’l-yevmi’l- ahiri ve bi’l-kaderi hayrihi ve şerrihi mine’llahi teala, ve’l-ba’sü ba’de’l-mevti hakkun, eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulüh”.

  1. Allah`a inanmak,
  2. Meleklerine inanmak,
  3. Kitaplarına inanmak,
  4. Peygamberlerine inanmak,
  5. Âhiret gününe, öldükten sonra dirilmeye inanmak,
  6. Kadere, hayır ve şerrin Allah`dan olduğuna inanmak.

  Feto diyor ki; Bunlardan Peygamberlerine iman etmek kısmını çıkarsak ne olur ki diyor.
  Fazla tepki alamayınca La İlahe İllallah diyelim de, Kelimeyi Tevhid’den-Şehadet’ten ve Fetih Suresi 29 Ayetindeki Muhammeden Resulullah iman hakikatini, Allah’ın emrini çıkaralım, diyor. Bunu dedikten sonra da Fatiha 5. Ayetindeki ‘Yalnız sana ibadet ederiz ve yalnız senden yardım dileriz.’ İyyâke na’budu ve iyyâke nestaîn diyor. Bakın bakın sapıklığı görüyor musunuz?

  Sen Alemlere Rahmet üzere gönderilen Alemlerin Efendisini reddet, ondan sonra da Allah’ım senden yardım diliyoruz de! Diyen kim? Alemlere eziyet için gelen zevat!

  Bunun gibi bir sürü sapıklığı göremeyecek veya görmek istemeyecek kadar sapıklık batağındaki sapığın peşinden koşanlar, yanlış yoldasınız yanlış! Aklınız başınıza alın!

  Bunun peşinden gidenin sonu azap, cehennem! Yol yakınken tövbe istiğfar edip Allah’ın yoluna dönelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir