Anasayfa / GENEL / Gülen örgütü CHP ile iş üstünden basıldı!
akit

Gülen örgütü CHP ile iş üstünden basıldı!

‘Cemaat’in önde gelen isimlerinden Hüseyin Gülerce ile CHP Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Çilsal’ın 15 Mart günü Yalova’da bir mekanda gizlice görüştükleri ortaya çıktı.

Akit’ten Osman Yiğit, ‘Cemaat’in önde gelen isimlerinden Hüseyin Gülerce ile CHP Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Çilsal’ın 15 Mart günü Yalova’da Tigem Beyazbahçe Cafe’de gizlice görüştükleri ortaya koyan fotoğraflara ulaştı.

YALOVA’DA 4 KAFADAR

Akit’in ele geçirdiği fotoğraflarda ikiliye, Kılıçtaroğlu’nun danışmanı ve Fenerbahçe eski Denetleme Kurulu üyesi Durmuş Çelen ile Demokrat Parti Yalova eski İl Başkanı Bahattin Sabahçı’nın da eşlik ettikleri görülüyor. Gülerce ve Çilsal’ın başbaşa yaptığı görüşmenin içeriği hakkında taraflar bilgi vermekten kaçındı.

GÜLERCE TAKIYYE Mİ YAPIYOR?

“Bu yangın söndürülebilir mi?” başlıklı bir yazı yazarak AK Parti’ye oy vereceğini söyleyen Gülerce’nin CHP’lilerle gizlice görüşmesi manidar bulunuyor. 25 Aralık 2013 günü Zaman Gazetesi’ndeki yazısında Gülerce şunları kaydetmişti: “Son hükümet-cemaat meselesinden dolayı gönlüm kırık olsa da, ben oyumu, yaşadığım Yalova’ya göre kullanacağım. Kararım şimdiden net. Hüseyin Gülerce olarak bir oyum var. AK Parti adayına oy vermeyi düşünüyorum. Yangın, hâlâ söndürülebilir…”

KILIÇTAROĞLU’NUN DANIŞMANI ARALIK’TA AÇIKLAMIŞ:

“ALMANYA’DAKİ KASETLER YOLDA”

Bu arada görüşmede bulunan isimlerden Dursun Çelen’in bağlantıları dikkat çekiyor. Facebook hesabı üzerinden Berkin istismarı yaptığı görülen Durmuş Çelen eski bir Demirelci. CHP Antalya İl Başkanı’nın 2012’de Süleyman Demirel ile görüşmesine de aracılık ettiği bilinen Çelen, Demokrat Parti’nin (DP) Kadıköy İlçe Başkanlığını da yaptı. Kılıçtaroğlu’nun Genel Başkan olmasıyla CHP’ye katılan Çelen’in Kılıçtaroğlu’na danışmanlık yaptığı söyleniyor. ‘Yükselen Türkiye Platformu’ adında bir oluşumun da başkanlığını yürüten Çelen’le ilgili en çarpıcı bilgi ise 17 Aralık sonrası servis edilen kasetleri önceden haber vermesi oldu. 29 Aralık 2013 günü, henüz kasetler ortaya çıkmadığı bir dönemde Facebook hesabında bir yazı kaleme alan Çelen, “Almanya’da olduğu bilinen kasetler yakın zamanda servis edilecek” bilgisini paylaşmış!…

“TÜRK BURJUVA HAREKETİ BAŞLADI”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu’nun Hukuk Danışmanı eski hakim Mithat Ali Kabaali’nin de beğendiği bu paylaşımda Çelen ayrıca, “Şu an Türk Burjuva hareketi başlamıştır. Önüne dağ dayanmaz” uyarısında bulunmuş!

huseyin-gulerce-ve-chp-kayseri-adayi-2014-as.jpg

KASETLER KILIÇTAROĞLU’NA SERVİS EDİLDİ BİLGİSİ…

Kılıçtaroğlu’nun danışmanı Çelen’in kasetlerin ‘Almanya kaynaklı’ olduğu bilgisini ilk kez vermesi akıllara Deniz Baykal olayını getirdi. MİT’çi Kaşif Kozinoğlu’nun Aydınlık Gazetesi’nce sansürlü olarak yayınlanan mektuplarında, Kılıçtaroğlu’nun Alman istihbaratı ile ilişkili olduğu; Alman istihbaratının Kılıçtaroğlu’na kaset servisi yaptığı belirtilmişti.

KILIÇTAROĞLU – BND İLİŞKİSİ…

Kozinoğlu’nun Aydınlık ekibi tarafından sansürlenen söz konusu mektubunda yer alan şok ifadeler şöyleydi: “Almanya’da; ikamet eden ve birçoğu Alman’a karışmış, Alman vatandaşı olmuş, mal varlıklarının tutarı çok büyük olan Türk asıllı Türk vatandaşı olan yaklaşık 3,5 milyon şahsın, AKP tarafından şu ana kadar hiç olmadık şekilde, AB’ne girişe karşılık bir tehdit oluşturması bağlamında, (AKP tarafından) organize edilebileceğinden çok korkmaktadır. Almanya, bu bağlamda; Deniz Feneri yolsuzluğunu bulmuş. Bu yolsuzluğu “Yüzyılın Yolsuzluğu” ilan etmiş. Birinci davasını açmış/nihayetlendirmiş ve hapis cezası verdiği şahısların sorgularının kendisinin de eksik olan (söz konusu sorgulamayı Alman Dış İstihbarat Servisi görevlisi ve iç servis gerçekleştirmiştir) RTE’ye ve AKP’ye uzanan bilgi ve belgeleri temin etmiştir. (ileride kullanmak üzere.) Almanya anılan belgelerin bir kısmını bizzat Almanya’ya giden CHP lideri olmayan Kemal Kılıçdaroğlu’na iletmiştir. Yani Kılıçdaroğlu Almanya’ya gittiğinde BND mensupları ile görüşmüştür. (BND’nin ağzından bizzat) Alman Gizli Servisi, Kemal Kılıçdaroğlu’nun CHP Genel Başkanı olmasını desteklemiştir. Ayrıca, Deniz Feneri’nin Türkiye’deki mahkeme safahatını yakın takibe almıştır.” (AKİT)

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

chp8

Bir CHP rezilliği

CHP’li vekiller sözde adalet yürüyüşü sonrası CHP’nin Maltepe’de yaptığı mitingin fotoğrafları yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kazlıçeşme …

1 Yorum yapıldı

  1. Eğer cemaat birinin sex kasetini çektiyse Allah onları bin defa yerin dibine batırsın, yok eğer bu iddianız bir iftira ise Allah sizi bin defa yerin dibine batırsın. Ayrıca eğer böyle bir kaset olayı varsa adresini 40 kadar AKP linin sex kaseti var diyen Abdurrahman Dilipak ve müşterek hareket ettiği ikinci ev, muta ülkesi İRAN da aramak gerekir. Nede olsa amaçlarına ulaştılar ve şimdi kullandıkları piyonlarına da bir tekme vurma zamanı geldi… Ama Allah Kadiri Mutlaktır. Kimin ne olduğunu ortaya çıkaracaktır…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir